Buď tolerantný k lepku!

Iba každý tretí človek na Slovensku trpiaci celoživotnou intoleranciou na lepok sa svoje ochorenie snaží liečiť, alebo aspoň potláčať jeho príznaky. Mnoho štúdií pritom ukazuje, že u ľudí s týmto ochorením je zvýšená šanca črevnej disbiózy, nerovnováhy črevných baktérií, ktorú je možné riešiť užívaním probiotík.

Nerovnováha v zložení črevných baktérií, tzv. mikrobióme, je príčinou mnohých tráviacich problémov a ochorení. Je dôležité, aby sa naše „dobré“ baktérie, podieľajúce sa na správnom fungovaní mnohých funkcií ľudského organizmu, udržiavali v správnom zastúpení, množstve a pomere.

Na dopĺňanie dobrých baktérií je vhodné užívanie probiotík, ktoré v črevách nastolia rovnováhu a upokoja trávenie. Intoleranciu na lepok síce nedokážu vyliečiť, ale môžu pomôcť zápalom oslabenému črevu spracovať prijímanú potravu obsahujúcu lepok. Viac o tomto ochorení, jeho liečbe a benefitoch užívania probiotík si môžete prečítať v našom blogu.

Probiotiká SYMPROVETM sú vhodnou voľbou kvôli vodnému základu, vďaka ktorému sa nezdržiavajú v žalúdku, ale prejdú tráviacim traktom priamo do čriev, kde priaznivo pôsobia na trávenie. Ľuďom s intoleranciou môžu pomôcť so spracovaním lepku. Potvrdzuje to aj skúsenosť Simony, ktorá nám napísala:

„Symprove ma postavil na nohy. Som celiatička a mala som neskutočné problémy, ktoré mi obmedzovali život. Nemohla som si nič naplánovať na tri dni vopred, pretože som nevedela, ako mi bude. Mala som opakované hnačky a zápaly žalúdka, kŕče v bruchu, nemohla som nič zjesť. Vyskúšala som všetko možné a nič nezaberalo, kým som nezačala užívať Symprove, ktoré mi začalo zaberať hneď od prvého užitia. Kupujem ho stále, a určite aj budem kupovať naďalej.“

Na rozdiel od tabletkových probiotík, Symprove pôsobí v črevách v plnej sile. Zatiaľ čo časť prospešných baktérií v tabletkách padne za obeť agresívnym žalúdočným kyselinám a ďalšie sa ani nepreberú zo stavu hlbokého zmrazenia, jedna dávka Symprove obsahuje približne 10 miliárd prospešných baktérií pripravených priaznivo pôsobiť na trávenie, imunitu, zdravie pleti, náladu aj kvalitu spánku. Porovnajme si ich výhody oproti tabletkovým baktériám:

POROVNANIE probiotík

Ideálnym obdobím užívania SYMPROVETM sú tri mesiace, počas ktorých živé baktérie nastolia rovnováhu v črevách a stabilizujú trávenie tak, aby sa dokázalo vysporiadať aj s potravinami, ktoré spôsobujú zápal či prehnanú reakciu. Aj preto je našim zákazníkom k dispozícii dlhodobo výhodná ponuka – k prvým dvom mesiacom užívania Symprove prikladáme tretí zdarma. Využila ju aj Zuzana, ktorá nám poslala nasledovnú recenziu:

„Na základe pozitívnych recenzií som dostala od priateľa produkt Symprove. Mám diagnostikovanú celiakiu a pridružené problémy s pokožkou – ekzém a opuchy. Ekzém som mala veľmi rozšírený a dlhodobo neustupoval aj napriek vonkajšej liečbe. Preto som hľadala možnosť, ako zapracovať na zlepšení stavu zvnútra. Počas užívania trojmesačnej kúry Symprove sa moja pokožka výrazne zlepšila. Ekzém ustupuje z veľkej časti a som rozhodnutá pokračovať ďalej. Ďakujem

Liečba tráviacich ochorení, potravinových alergií a intolerancií, potláčanie ich príznakov je dlhý a náročný proces, ktorého základom je samozrejme bezlepková diéta. Účinné a kvalitné probiotiká však môžu pomôcť pri potláčaní príznakov a umožniť celiatikom žiť plnohodnotný život. Živé probiotiká Symprove sú vhodnou voľbou, po ktorej pravidelne siahajú stovky našich spokojných zákazníkov. Vyskúšajte ich aj vy.

Symprove si môžete objednať tu, prípadne ak máte ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť na info@symprove.sk, prípadne na čísle +421 949 462 846.

+ posts

Symprove newsletter

Prihláste sa do nášho newslettra a už vám neunikne žiadny zaujímavý článok na tému trávenia, imunity či zdravého životného štýlu.
Posielame maximálne raz týždenne!

JEDINÉ ŽIVÉ PROBIOTIKÁ

Udržujte zdravú rovnováhu baktérií v črevách už dnes!

Vďaka jedinečnej technológii a dlhoročnému zdokonaľovaniu sú probiotiká SymproveTM jediné skutočne živé probiotiká, ktoré sa vďaka vodnej báze dostavia do čriev, kde priaznivo pôsobia na trávenie, imunitu a celkové zdravie organizmu. 
Na rozdiel od tabletkových probiotík sa nezdržiavajú v žalúdku, kde ich agresívne žalúdočné kyseliny rozložia a oslabia, ale prejdú tráviacim systémom priamo tam, kde sú potrebné.