parallax background

Váš záväzok je aj naším záväzkom


4-týždňový program

€99.90


12-týždňový program

€199.80

 • Odporúčame

Objednať Symprove™ alebo sa opýtať akúkoľvek otázku môžete aj na
tel. čísle +421 (0) 949 462 846

Na telefóne sme

od 08:00 do 14:00 (PO-PI)

12-týždňový program Symprove


Vieme, že 12 týždňov sa môže zdať ako dlhá doba, no veda poukazuje na to, že vytvoriť zdravo vyváženú harmóniu baktérií v našich črevách, vyžaduje čas. Ochorenia tenkého a hrubého čreva v posledných desaťročiach stále narastajú. Predpokladá sa, že vznikajú súhrou pôsobenia vonkajších faktorov, a to predovšetkým zmenou mikrobiálneho osídlenia tráviaceho traktu.

Ak ste jedným z množstva ľudí na Slovensku, ktorí žijú spolu s nevyváženými črevnými baktériami, určite viete, aký vplyv to môže mať na vašu kvalitu života - môže to zabraňovať aj pri robení maličkostí, akými sú jedenie s priateľmi alebo utekanie na autobus do práce. Ak ste ochotní zaviazať sa k nášmu 12-týždňovému programu, my sa zaväzujeme, že podporíme každý váš krok.

Malá zmena vo vašej rannej rutine, môže mať veľký vplyv na váš život. V priebehu 12-týždňového programu, budeme od vás požadovať, aby ste vypili jednu dávku Symprove každé ráno (nalačno, 10 minút pred jedlom alebo pitím). A to je všetko. Sme presvedčení, že po 12 týždňoch pravidelného užívania, si vy a vaša črevná mikroflóra všimnete rozdiel.

K tejto prospešnej zmene sme sa vás rozhodli motivovať tým, že pri kúpe 12 týždňového programu, vám dáme posledné 4 týždne úplne zdarma.

Upozornenie:
Našou snahou je, aby ste vždy mali len čerstvú dávku baktérií, preto Vám najskôr doručíme živé baktérie na prvých 8 týždňov. Keď začnete užívať poslednú ôsmu fľašku, kontaktujte nás telefonicky na čísle: +421 (0) 949 462 846 a my Vám zvyšnú časť kúry na 4 týždne pošleme s novým dátumom spotreby.
Pred použitím jemne pretrepte fľašu. Odporúčame užívať Symprove™ hneď ráno na prázdny žalúdok, ešte pred raňajkami. V ideálnom prípade, by ste mali po užití počkať minimálne 10 minút, kým začnete jesť alebo piť. Dáte tak Symprove™ dostatok času na kolonizáciu vo vašom čreve. Účinok produktu neslabne ani v prípade, že sa ihneď po užití napijete alebo najete. Môže sa tým ale spomaliť proces dodávania Symprove™ na požadované miesta.
Originálna príchuť: voda, extrakt z naklíčeného jačmeňa, živé a aktívne kultúry: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyslosti: citrát trisodný, konzervačná látka: sorban draselný. Mango a marakuja: voda, extrakt z naklíčeného jačmeňa, živé a aktívne kultúry: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyslosti: citrát trisodný, konzervačná látka: sorban draselný, prírodné dochucovadlo.
Pred otvorením môže byť Symprove jednoducho uložený na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení ho uchovávajte v chladničke, aby ste živým a aktívnym baktériám zabezpečili optimálne podmienky na prežitie. Upozorňujeme, že Symprove by ste nikdy nemali zamrazovať ani zohrievať, pretože by to mohlo prítomné baktérie zabiť.

Recenzie¹

 • Renáta F.
  Symprove uzivam uz 17. tyzden a musim povedat ze som prekvapena s cim vsetkym mi pomohol 🙏🏻okrem toho ze mi zmizla intolerancia na laktozu mi odstranil unavu, tazkosti s travenim tak aj migreny  ☺️ sama som neverila ako toto probiotika dokazu ale je to zazrak vo flaske 💖dakujem
  Renáta F.
 • Milota K.
  Symprove som začala užívať hlavne kôli zhoršenému ekzému počas tehotenstva . Musím povedať , že už počas prvého mesiaca sa mi pleť zlepšila a nielen to , pomohlo mi to aj s trávením. Už žiadne nafukovanie 😉Teraz pokračujem aj počas kojenia a zatiaľ som nemusela siahnuť po nejakých silných krémoch či tabletke na alergiu. Jednoznačne najlepšie probiotiká na trhu . (Predtým som skúšala viacej druhov a necítila som žiadne výrazne účinky)
  Milota K.
 • Katarína I.
  Dobrý deň,na Symprove som narazila po intenzivnom hľadaní probiotík, lebo som cítila, že môj prekyslený žalúdok už potrebuje niečo lepšie ako bežne dostupné probiotiká v lekárni. Po prečítaní recenzií som sa rozhodla pre dlhodobú 12 týždňovú kúru. Výsledky sa dostavili už po prvých dňoch užívania, kedy som začala pociťovať úľavu od ťažkého žalúdka a aj prekyslenie sa zmierňovalo. Zmiernila sa aj moja únava, ktorú mi spôsobovalo zlé trávanie. Môj manžel, ktorý nedá na prírodné lieky dopustiť, sa rozhodol, že vyskúša aj on so mnou každé ráno užívať probiotiká. Trápilo ho časté nadúvanie, plnosť žalúdka a čo sa nestalo? Jeho nadúvanie sa zmiernilo, cíti sa oveľa lepšie a pocit plného žalúdka sa stratil. Obaja ich užívame každé ráno, je to náš spoločný rituál a Symprove kúru odporúčame každému, kto potrebuje dostať do tela tie správne probiotiká.
  Katarína I.
 • Bibiána B.
  Dobrý deň, chcela by som opísať náš krátky príbeh so Symprove. Ide o moju dcéru Miu, ktorá má rok a pol a za sebou ťažký štart do života. Dlhý čas sme trávili v nemocniciach, kvôli jej záhadným zápalom v tele. Vysoké horúčky a CRP. Nikdy na nič lekári neprišli a dodnes nevieme, čo za zápaly to boli a čo ich spôsobovalo. Má tiež chorú pečeň, kedy sa hovorilo aj o transplantácii. Na internete sme našli Symprove a vyskúšali ich. Tiež sme jej vysadili mliečne výrobky. Už to budú tri mesiace, čo sme doma z nemocnice a moja malá Mia sa drží bez zápalu. O transplantácii sa už nehovorí, a pečeň sa konečne o kúsok zmenšila. ❤️ Určite pokračujeme v užívaní Symprove. Pretože verím, že práve toto jej pomohlo. Ďakujeme 🙏
  Bibiána B.
 • Klára I.
  Pozdravujem Vás, som veľmi rada, že vám už po mesiaci užívania Symprove môžem napísať moju recenziu. Aj keď, môj program ešte pokračuje, môžem už teraz povedať, že pozorujem pozitívne zmeny v mojom trávení. S intoleranciou laktózy bojujem už niekoľko rokov. Ak chcem zjesť niečo napr. v reštaurácii, čo obsahuje laktózu musím si vziať tabletku, ktorá mi pomáha tráviť laktózu. Vlastne teším sa, že môžem použiť minulý čas. Postupne s užívaním symprove som začala vynechávať tieto lieky a konzumu-jem laktózu bez liekov, a po konzumácii nemávam ťažkosti ako predtým. Mávala som bolesti brucha až kolikovité bolesti, pálenie záhy, nafukovanie atď. Od týchto probiotík som mala veľké očakávania, lebo bola to moja nádej vrátiť sa k normálnemu stravovaniu bez liekov ale nečakala som, že to bude tak skoro. ☺️ Teším sa ešte na ďalšie výsledky v mojom trojmesačnom programe. Vrelo odporúčam každému na základe mojej skúsenosti ale aj ako zdravotník.
  Klára I.
 • Anna
  Viac ako 2 roky som bojovala so žalúdočnými problémami, ktoré začali v bývalej práci skrz stresu a vyústilo to až do vredu na dvanástorníku. 2 roky neustálych bolestí žalúdka, nafukovania po snáď každom jedle ma už skutočne nebavili, nakoniec ale všetko dobre dopadlo a žalúdok je už akotak zdravý, len to trávenie nie a nie naštartovať. Moja mamina, mi odporučila symprove a som rada, že som ju poslúchla. Už po dvoch týždňoch je moje trávenie omnoho lepšie a z čoho sa najviac teším je to, že konečne nie som po jedle nafúknutá ako lopta 😍. Ďakujem 💚
  Anna
 • Lukáš G.
  Vďaka Symprove sa cítim opäť viac vo svojej koži. Pociťujem oveľa viac energie a už viac nemám problémy s trávením a ťažkým žalúdkom po každom jedle. Navyše moja imunita je citeľne posilnená, takže vďaka Symprove sa už môžem bezstarostne pripravovať na letnú sezónu. Ďakujem Symprove.
  Lukáš G.
 • Martin Š.
  Budeme veľmi stručný,ale o to úprimnejší-Symprove nám skutočne pomáha. Neuveriteľné je to,že chutí aj našim dvom dcéram,ktoré si ho dokonca ráno vždy samé vypýtajú..Za nás rodičov chceme napísať,že nám skutočne pomohol v kontexte tráviacich ťažkostí.
  Martin Š.
 • Romana D.
  Dobrý deň prajem, rada by som Vám napísala aj moju skúsenosť so symprove. Symprove som spoznala vďaka dcére, ktorá ho užívala. Tak som sa rozhodla skúsiť ho. Po pár dňoch som zaznamenala, že sa mi trávenie upravilo a navštevujem pravidelne toaletu. Mávala som problém so zápchou. Taktiež sa zmiernil reflux a menej trpím pálením záhy. Oplatí sa každé ráno začať so symprove :)
  Romana D.
 • Andrea T.
  Dobrý deň, aj ja by som chcela prispieť recenziou, Symprove kupujem pre moju dcéru, ktorá má Crohnovu chorobu, po nasadení biologickej liečby mala veľké problémy so zápchami, skúšali sme viac druhov probiotík, ale len Symprove naozaj fungujú, už po mesiaci zlepšenie, po troch mesiacoch,frekvencie vyprázdňovania upravené, objednala som znova trojmesačnú kúru a ďakujem.
  Andrea T.
 • Zuzana O.
  Dobrý den prajem. Začnem asi takto: Prečo som Vás neobjavila skôr?😍 Moja problematická pleť, ktorú riešim už veľmi dlho, samozrejme že kvalitná kozmetika mi to trocha stiahla, ale ako som začala užívať vaše probiotiká, moja pleť žiari a to doslova 🙏🏻 Ďalej, už nejaký rok sa venujem profesionálnejšie cviceniu a môj problém bolo nonstop nafúknuté brucho, či ráno, alebo večer. Keďže mám aj nejaké intolerancie, s nafukovanim a trávením som mala veľké problémy. Odkedy užívam Symprove, nafúknuté brucho je preč, vrátila sa mi chuť do jedla a konečne má moja cesta v cvičení zmysel 🙏🏻 Konečne si nemusím odopierať všetko to jedlo, ktoré som kvôli nafukovaniu nejedla. Je to síce len 2.týždeň, ale tie zmeny sú neskutočne! Naozaj ďakujem, že som Vás objavila a teším sa, čo mi prinesiete ďalej. Veľa úspechov a spokojných zákazníkov prajem.
  Zuzana O.
 • Romana D.
  Dobrý deň, radi by sme sa s vami podelili o našu skúsenosť. Starší synček mal zdravotné problémy probiotiká sme užívali rôzne, však odozva tam nebola. Až kým som sa rozhodla osloviť vás, všetko ste mi vysvetlili a my sme na skúšku objednali mesačnú kúru neochutenú. S malou dušičkou som dúfala, že bude chlapcom chutiť. Chlapci každé ráno stoja v pozore pri chladničke a čakajú kým si spolu štrngneme. Symprove im naozaj chutí. A o benefitoch ani nevravím. Už po 2 týždňoch u staršieho chlapčeka zlepšenie. Už nemáva bolesti bruška ani nafúknuté a dokonca kožné veci sa nam tiež zlepšili. Menší synček, ktorý má rok mal zase zápchy a od vtedy ako ho užíva tak už nemá žiadne problémy. Veľmi sa tešíme. A ob-jednávame ďalšiu kúru ďakujeme vám sme radi, že nám pomohli a že sú vhodné aj pre tých najdrahších❤. A menšia poznámka mesačne kura nám vydržala viac ako 2 mesiace pri takýchto malých detičkach. A cenovo nie sú vôbec drahšie pri porovnaní s detským probiotikami vychádzajú ešte výhodnejšie, keďže tak dlho vydržia. Ďakujeme a pozdravujeme.
  Romana D.
 • Kristína P.
  Symprove užívame s dcérkou zhruba mesiac, ona mala problémy so zapekanim a ako má každé ráno symprove sa tento problém postupne napráva. ☺️ Ja mám Crohnovu chorobu, momentálne som tehotná a počas tehu ma hrozne nadúvalo, no po 4 dňoch užívania symprove naduté brucho zmizlo ☺️
  Kristína P.
 • Erika B.
  Som vaša zákazníčka a užívateľka Symprove. Pijem bez prestávky 4 roky,,,a nemám odvahu prestať, lebo v mojom boji s divertikulitídou Symprove pomáha. moje črevá sú vo väčšej harmónii, menej bolestí, kŕčov, snáď aj imunita posilňuje, čo je v tomto kovidovom čase veľmi potrebné. Pozdravujeme a prajeme krásne Vianoce. Na zdravie s najlepšími probiotikami na svete!
  Erika B.
 • Saška B.
  Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s užívaním probiotík Symprove.Už 3 roky ma trápia tráviace ťažkosti v zmysle nafukovania a kŕčov brucha, ktoré ma trápia aj v noci. Zistené mám viaceré potravinové intolerancie, syndróm zvýšenej črevnej priepustnosti, IBS, histamínovú intoleranciu. Dodržiavanie diéty však neviedlo k výraznejšiemu efektu. Až keď som objavila probiotikum Symprove tak mi po 12 týždňovej kúre ťažkosti konečne ustúpili, čomu sa veľmi teším. Vďaka tomu si môžem konečne poriadne užívať vychádzky a šantenie s mojím psíkom. Na základe mojej skúsenosti by som Symprove doporučila užívať každému kto má tráviace problémy.
  Saška B.
 • Mariana K.
  Dlhé roky som mala bolesti čriev, nemohla som jesť múčne ani mliečne výrobky ani jedlá. Mnoho krát som ani nevedela z čoho mám bolesti. Často som brala antibiotiká na zápal močových ciest. Kupovala som si probiotiká, rôzne druhy, rôzne výživové doplnky, nič nepomáhalo. Na vyšetrení na gastre nezistili žiadnu intoleranciu. 5 týždňov užívam symprove a môj zdravotný stav sa zlepšil, preto som si objednala ďalšiu dávku. Ďakujem celému kolektívu, ste super!
  Mariana K.
 • Zuzana G.
  Dobrý deň, rada by som aj ja pridala svoju pozitívnu recenziu na symprove. O symprove som sa dozvedela od priateľa, po častých črevných problémoch, z ktorých vyšla jasná diagnóza - zápal hrubého čreva. Gastroenterológ mi poradil, aby som začala s užívaním probiotik. Na základe priateľových odporúčaní som zvolila symprove. Odvtedy sa moje trávenie vyrazne zlepšilo, začo som veľmi vďačná. Určite to nebola moja posledná objednávka. :)
  Zuzana G.
 • Bianka L.
  Milý Symprove! Ďakujem, že som mala možnosť spoznať ťa Po mojom druhom relapse ulceróznej kolitídy som dlho rozmýšľala a hľadala probiotiká vhodné pre mňa. Až som natrafila na Symprove. Recenzie boli skvelé, no cena vyššia ako pri bežne dostupných probiotikách v lekárni. Bála som sa však návratu relapsu, a tak som to skúsila a som vďačná. Kortikoidy urobili svoje a potlačili zápal, ale trávenie bolo stále rozhádzané. Symprove mi pomohol plynule ukončiť liečbu kortikoidmi a postupne mi dal do poriadku aj trávenie, a teda moje brucho konečne nevydáva počutelné zvuky Veľmi som si obľúbila ovocnú príchuť a neviem sa dočkať rána, kedy si dám moju “šálku kávy”. Môj lekár taktiež pochválil moje rozhodnutie Symprove vyskúšať. 3-mesačná kúra je pomaly za mnou a ja sa cítim, ako keby som žiaden relaps ani nemala. :) Ďakujem! :)
  Bianka L.
 • Lucia O.
  Dobry den. Píšem za môjho syna Dominika, narodil sa predčasne a z toho dôvodu bojujeme od narodenia s diagnozou DMO- detska mozgova obrna a je na invalidnom vozíčku. Za tie roky sme toho veľa prežili, zlého, ťažkého, ale aj veľa šťastia a radosti. S trávením však nikdy nemal problém. Až minulý rok na jar začal mať bolesti brucha, strašne často ho preháňalo a veľmi schudol. Samozrejme riešili sme to na gastre, kde mu bola robena kolonoskopia, vysledky vyterov boli v poriadku, napriek tomu vsak nase problemy neustavali. Az vysledky z krvi preukazali intoleranciu na kravsku bielkovinu- kazein. Casom som vsak systemom pokus omyl zistila, ze mu robia zle aj korenene a slane jedla. Bola som zufala, pretoze aj ked sme sa vsetkemu vyhybali, Dominik stale chudol az na 45 kg. Viete si predstavit zufalstvo matky, ktora tak strasne chce pomoct svojmu jedinemu dietatu a nevie ako. Az raz vecer som na internete objavila probiotika Symprove a rozhodla som sa, ze objednam 3-mesacnu kuru. Prve vysledky som videla asi tak o 2-3 tyzdne. Brucho ho sice este bolievalo, ale nebolo to tak caste a ustali aj hnacky. O 2 mesiace zacal pomaly priberat a ja som mala nesmiernu radost. Pri kontrole na gastre som probiotika Symprove chvalila aj panovi doktorovi, ktory mi slubil, ze ich bude ponukat svojim pacientom. Od vtedy uz Dominik berie druhu 3-mesacnu kuru a ja viem, ze v kombinacii so stravou su Vase probiotika ta najlepsia volba pre neho.
  Lucia O.
 • Alex
  Chcela by som sa podakovat za skvalitnenie zivota po dlhych rokoch trapenia. Po tazkostiach so silnymi alergiami a travenim mi Symprove velmi pomohol a vysledky vidim uz po troch tyzdnoch. Mozem jest viacero druhov potravin a celkovo sa mi zacina zlepsovat zdravotny stav. Dakujem Symprove a vrelo ho odporucam!
  Alex
 • Katarína P.
  Dobry vecer, konecne som sa dostala k tomu, aby som vam napisala par riadkov ... Pre mna najlepsie probiotika, co sa doteraz dostali ku mne a vyriesili problemy, s ktorymi som sa velmi trapila v pravidelnych intervaloch. Po 3 mesacnej davke konecne bez akychkolvek bolesti, bez teploty, bez krcov a neprijemnych pocitov, ktore ma vedeli odstavit od vsetkeho niekedy aj na tyzden a dokonca ma odstavili zdravotne problemy aj od spanku, stravy a normalneho fungovania, co bolo velmi vycerpavajuce a zaroven unavujuce 😳😔 Takze som VDACNA za SYMPROVE, na ktore som natrafila pri "guuugleniii" a zufalom hladani, co by mi mohlo pomoct a pomohlo co i len troska ... ale nastala obrovska zmena a zaroven aj pomoc pre celu rovnovahu mojich criev a travenia a lusknutim prsta sa vsetko "opravilo" a citim sa skvele a fantasticky. Takze mam pocit, ze nie ja som si nasla tieto probiotika, ale oni si nasli mna 😀 a urobili poriadok presne tam a aj v tom, co som potrebovala. Hlavne mi dali po dlhodom trapeni sa konecne plnohodnotne fungovanie a zaroven aj zivot bez bolesti. Takze za mna obrovske DAKUJEM 🥰
  Katarína P.
 • Katarína P.
  Pre mna najlepsie probiotika, co sa doteraz dostali ku mne a vyriesili problemy, s ktorymi som sa velmi trapila v pravidelnych intervaloch. Po 3 mesacnej davke konecne bez akychkolvek bolesti, bez teploty, bez krcov a neprijemnych pocitov, ktore ma vedeli odstavit od vsetkeho niekedy aj na tyzden a dokonca ma odstavili zdravotne problemy aj od spanku, stravy a normalneho fungovania, co bolo velmi vycerpavajuce a zaroven unavujuce 😳😔 Takze som VDACNA za SYMPROVE, na ktore som natrafila pri "guuugleniii" a zufalom hladani, co by mi mohlo pomoct a pomohlo co i len troska ... ale nastala obrovska zmena a zaroven aj pomoc pre celu rovnovahu mojich criev a travenia a lusknutim prsta sa vsetko "opravilo" a citim sa skvele a fantasticky. Takze mam pocit, ze nie ja som si nasla tieto probiotika, ale oni si nasli mna 😀 a urobili poriadok presne tam a aj v tom, co som potrebovala. Hlavne mi dali po dlhodom trapeni sa konecne plnohodnotne fungovanie a zaroven aj zivot bez bolesti. Takze za mna obrovske DAKUJEM 🥰
  Katarína P.
 • Anna Š.
  Som vďačna za dobrú radu od mojej priateľky, ktorej som sa posťažovala na veľké bolesti brucha. Ona mi doporučila Symprove. od malička som trpela bolesťami brucha, či už som zjedla nejakú mliečnu polievku, chlieb, ovocie alebo smotanový zákusok. Neskôr po päťdesiatke mi bola zistená intolerancia na laktózu a HIT. Keď som si prečítala recenzie od užívateľov Symprove, ihneď som si ho objednala. Približne po štyroch dňoch od začatia užívania, bolesti brucha prestali. Po dvoch mesiacoch od užívania som zistila, že môžem zjesť aj potraviny, ktoré som vyradila z jedálneho lístka kvôli HIT, dokonca som už nemala žiadne príznaky HIT a dnes už môžem jesť bez obmedzenia aj mliečne polievky a prívarky. Každému, kto má obdobné ťažkosti s trávením ako som mala ja, odporúčam Symprove. Som rada, že som poslúchla dobrú radu od mojej priateľky a objednala som si Symprove. Uvedomujem si, že základ imunity je v črevách, preto sa budem k Symprove opätovne vracať. Vrelo odporúčam všetkým.
  Anna Š.
 • Mariana R.
  Chcem sa Vám  veľmi pekne poďakovať a povedať že Symprove probiotika sú úžasné👍Beriem ich už 4. mesiac a zmeny pociťujem veľmi veľké. Mala som problém s batériou Ecoli ktorá už bola rezistentná voči antibiotikám a tie mi poškodili črevnú mikroflóru .:(nikdy neodporúčam to čo nevyskúšam sama na sebe. Ešte raz Vám  ďakujem a probiotika budem užívať naďalej :)
  Mariana R.
 • Patrícia K.
  Symprove som začala registrovať na instagrame no neprikladala som tomu veľkú váhu no čím viac sa mi zhoršovali tráviace ťažkosti, tým viac som si tieto probiotika začala všímať a uvažovať o nich. Keďže som v poslednom čase užívala veľa antibiotík mala som úplne rozhádzané črevá a minimálnu imunitu. Nakoniec som sa rozhodla, že vyskúšam Symprove a s odstupom času môžem povedať, že tieto probiotika mi veľmi pomohli a každé ráno sa teším keď si ich znova dám a hlavne čím dlhšie ich užívam tým sa cítim lepšie. Skúšala som veľa probiotik z lekárne no tie sa so Symprove nemôžu porovnávať. Viem, že v dnešnej dobe človek už ťažko verí produktom keď dnes už propaguje každý všetko no tento produkt nemôže podľa mňa sklamať. Už len to, že niekto ručí za to, že ak nebude človek spokojný mu vrátia peniaze hovorí za všetko 😊 Za mňa najlepšia voľba.
  Patrícia K.
 • Milan N.
  O symprove som sa dozvedel úplne náhodou na internete keď som hľadal niečo na posilnenie imunitného systému, za posledný rok som totiž býval často chorý. Snažil som sa to rozhýbať aktívnym cvičením ale mojej imunite sa akosi nechcelo a veľmi ťažko som sa dostával z každého nachladnutia a chrípky. Keď som začal užívať symprove zlepšenie fyzickej kondície a imunitného systému nenechalo na seba dlho čakať. Teraz sa z úsmevom teším z každého dňa bez chrípky a nachladnutia aj vďaka symprove.
  Milan N.
 • Slávka J.
  Dobrý deň, aj ja chcem prispieť svojou skúsenosťou s produktom Symprove. Dlho som hľadala riešenie môjho problému s histaminovou intoleranciou, PMS a hemoroidmi. Mám sedavú robotu a pri mojom probléme čím ďalej tým viac sa to zhoršovalo hlavne v spojení s PMS. Všetko v organizme zo všetkým súvisí a  preto mi ani po psychickej stránke nerobilo dobre. Nevedela som ako z konopy, kým som nevyskúšala Symprove. Teraz pokračujem s druhej dávke v 12-týždňovom programe a cítim sa omnoho lepšie, môžem sa tešiť zo života.  Dúfam, že tak ako ja som našla pomoc v Symprove prajem aj ostatným, aby zažili potrebnú úľavu, ktorú ponúka produkt Symprove.
  Slávka J.
 • Martin S.
  Všetko začalo zhruba 7 rokov dozadu zápalom hrubého čreva a žalúdka, neskôr to išlo už len z kopca a jedna diagnóza striedala druhú. Skúšal som asi všetko od rôznych diét a probiotických prípravkov, no problémy neustupovali. Po vzhliadnutí príspevku Symprove na IG som bol spočiatku skeptický, no povedal som si, že už nemám čo stratiť. Zhruba po mesiaci užívania, som si začal uvedomovať že moje dlhoročné bolesti brucha ustupujú a cítim sa lepšie. Momentálne som na konci trojmesačnej kúry a už teraz viem, že v tom budem pokračovať celý život. Správna životospráva + Symprove je cesta za lepším zdravím. 🤙🏼
  Martin S.
 • Rasťa K.
  Symprove mi veľmi pomohlo v boji s crohnovou chorobou., ktorá mi hlavne po tehotenstve dala zabrať. A keďže kojím tak sa to dostáva aj maličkej cez mliečko a musím povedať, že nikdy sme nemali problémy s bolením bruška. Takže Symprove odporúčam všetkými 10 timi 🙂
  Rasťa K.
 • Tamara R.
  Skoro 2 roky som mala problémy s ekzémami a opuchmi, ktoré sa objavili z ničoho nič. Skúsila som rôzne diéty, alternatívnu medicínu, no nič nezabralo na dlhšiu dobu. Po dlhom pátraní som zistila, že toto celé môže súvisieť s črevnou mikroflórou, ktorú som si zničila užívaním esenciálnych olejov. Vyskúšala som 12 týždňovú kúru Symprove a už po prvých týždňoch sa mi stav zlepšil, dokonca až tak, že môžem znovu jesť jedlá, ktorým som sa musela vyhýbať. Okrem bežných vecí v živote som musela obmedziť aj moju vášeň - freediving. Tento šport si vyžaduje veľa času stráveného vo vode a s ekzémami to nebolo vôbec jednoduché. Takže ďakujem Symprove, že opäť môžem bezstarostne potápať a užívať si život plnými dúškami :)
  Tamara R.
 • Veronika
  Bolo to moje najlepšie rozhodnutie, čo sa týka zdravia môjho syna Alexa, ktorý sa rok trápil s úpornými zápchami (má štyri roky a je histaminik, netoleruje kazeín a lepok). Symprove mu zachránilo nielen fyzické, ale aj psychické zdravie, nakoľko odmietal kakať. Teraz ho užívame celá rodina a odporúčam ho všetkým známym.
  Veronika
 • Martin
  Symprove som si zakupil kvoli ulceroznej kolitide. Po 3 mesacnej kúre som sa citil velmi dobre. Taktiez som tieto probiotika kupil mojmu 5 rocnemu synovi, ktorý býval často chorý. Mával často aj afty. Teraz sa afty objavia uz len sporadicky, imunita sa mu zlepšila. Produkt si objednám znovu
  Martin
 • Martina
  Dobrý deň, vďaka produktu Symprove sa mi už po troch týždňoch podstatne zmenil zdravotný stav k lepšiemu. Od detstva som trpela žalúdočnými a kožnými potiažami. Absolvovala som rôzne gastrologické a kožné vyšetrenia, kde mi na nič významné neprišli, až pred štyrmi rokmi mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Podstúpila som rôzne odporúčané potravinové diéty, ktoré mi pomohli iba nachvíľu a ak som raz v stravovaní poľavila, ihneď sa mi zhoršil  zdravotný stav. Od chvíle, kedy som začala užívať Symprove a to od prvého týždňa sa mi zmenil spánok k podstatne lepšiemu, keďže som sa budila prevažne na pálenie žalúdka a vlčí hlad prevažne v noci. Nielenže vstávanie v noci k bábätku, ale aj budenie sa na žalúdočne potiaže, nie je  nič príjemné. Som nesmierne šťastná, že už tretí týždeň sa nebudím na nepríjemné bolesti žalúdka, stolica sa mi upravila a je pravidelná, pokožka je úplne čistá bez aknóznych prejavov, dokonca si môžem dopriať potraviny, ktoré som si vzhľadom na intoleranciu nemohla dopriať a teším sa, že aj keď kojím môžem užívať Symprove, čo je určite prospešné aj pre bábätko. Verím, že po dlhodobom užívaní Symprove sa navždy zbavím mojej histamínovej intolerancie. Z celého srdca ďakujem, že ste mi skvalitnili môj život.
  Martina
 • Dominika P.
  Na základe pozitívnych recenzií som dostala od priateľa produkt Symprove. Mám diagnostikovanú celiakiu a pridružené problémy s pokožkou - ekzém a opuchy. Ekzém som mala veľmi rozšírený a dlhodobo neustupoval aj napriek vonkajšej liečbe. Preto som hľadala možnosť ako zapracovať na zlepšení stavu zvnútra. Počas užívania trojmesačnej kúry Symprove sa moja pokožka výrazne zlepšila. Ekzém ustupuje z veľkej časti a som rozhodnutá pokračovať ďalej. Ďakujem❤
  Dominika P.
 • Monika T.
  Dobry den, dcera začala mať žalúdpčné problémy, začala nám vracať čím ďalej tým viac diagnostikovali nám relux a intoleranciu laktézy...boli nám nasadené lieky ale pomohly len málo vracanie krče bolesti boli stále a už sme nevedeli čo robhiť a tak sme hľadali nejaké možnosti ako jej pomôcť...a nakoniec ocino natrafil na symprove...dlho sme to zvažovali a nakoniec sme sa odhodli a odvtedy zlepšenie o 100%...veľmi pekne ďakujeme naozaj nam symprove veľmi pomohlo.
  Monika T.
 • Dagmar H.
  Symprove mi veľmi pomohlo pri mojich gastro problémoch a s tým súvisiacich diagnózach. Po jeho užívaní tolerujem omnoho viac potravín a cítim sa oveľa lepšie. A komunikujú s vami veľmi ochotní a ústretoví ľudia ❤️
  Dagmar H.
 • Lukáš E.
  Urcite odporucam vsetkymi desiatimi aj ked cena je trochu vyssia ale zdravie mame len jedno 😊 Symprove uzivam uz 3. mesiac a som naozaj spokojny. Pri IBD sa mi zlepsilo travenie, co sa odrazilo aj na celkovej nalade, spanku, energii atd. Vsetko je v hlave, ale zacat so Symprove povazujem za zaklad👍Okrem toho ocenujem rychle dodanie a profi pristup. Dakujem
  Lukáš E.
 • Vicky T.
  Tento malý "zázrak" odporúčam všetkými desiatimi! Symprove vďačím za pomoc s mojimi tráviacimi problémami, ktoré ma dlhodobo trápili a doposiaľ účinne nezaberalo takmer vôbec nič. Cítim sa omnoho lepšie a to v mnohých aspektoch. Preto Symprove vrelo odporúčam nie len ľuďom, ktorých trápia tráviace problémy, ale aj ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví, imunite a zdravom mikrobióme. Nie je predsa nič dôležitejšie než zdravie človeka a skvelý pocit vo vlastnom tele.😊
  Vicky T.
 • Róbert M.
  Mal som viac ako 3 roky problémy s trávením, kŕčami a nafúknutym bruchom. Už po prvom týždni užívania Symprove som cítil úžasne zmeny. Všetko sa mi začalo zlepšovať. Po mesiaci užívania som nemal ani jeden z problémov. Je to najlepšie probiotikum aké som si mohol kúpiť a to som si ich už za tie 3 roky pokupoval dosť, ale žiadne nemali takúto silu a účinnosť. Ďakujem Symprove za zlepšenie mojich dní bez bolesti a žalúdočných problémov.
  Róbert M.
 • Veronika
  Moje dve najlepšie rozhodnutia za posledné tri mesiace. Začať užívať Symprove a potom si adoptovať prekrásneho a vďačného útulkáča Lea ☺️🙏 Vďaka nim sa mi zlepšilo trávenie, pokožka, celková imunita a hlavne aj psychická pohoda. Dostatok pohybu, čerstvý vzduch a bezproblémové trávenie sú proste tým najlepším receptom pre zdravie ☺️ Som farmaceut a v probiotikách, ktoré sú dostupné v lekárňach sa dosť vyznám, pretože ich považujem za úplný základ toho, čo by sa malo užívať v prevencii ochorení a pre udržanie zdravia. Symprove je však úplne “iná liga” oproti všetkému, čo som doteraz poznala! Kombinácia tých najlepších kmeňov, v ozajstne vysoko kvalitnej forme a s účinok zabezpečujúcim spôsobom podania. Odkedy ich používam, tak som ich už aj sama mnohým mojim pacientom odporučila, pretože najlepšie odporúčanie vždy vychádza z vlastnej dobrej skúsenosti (a tiež vedecky podložených údajov). Ďakujeme!
  Veronika
 • Renata G.
  Vzhľadom na moju diagnózu - histamínová intolerancia - sa u mňa striedajú lepšie a horšie obdobia. Vďaka dlhodobému užívaniu Symprove sa tie lepšie obdobia stále viac predlžujú. Ďalším odsledovaným faktom je, že po vysadení Symprove sa mi vždy viditeľne zhorší kvalita vlasov. Najlepším darčekom pod vianočný stromček je pre mňa zdravie. Symprove = dobré časy pre moje črevá.
  Renata G.
 • Magdaléna R.
  Symprove užívam s pauzami skoro rok. Je to najlepšie probiotikum ake som užívala. Mam problem so zazivanim a so sindromom drazdiveho creva. Iba toto mi dobre vplýva na funkciu čriev. Trošku sú v porovnaní s inymi drahšie ale aspoň zaberú. Ďakujem
  Magdaléna R.
 • Katarína
  Dcéra mala už od narodenia atopický ekzém. V troch rokoch jej diagnostikovali potravinovú alergiu na viacero potravín (mlieko, vajíčka, med, orechy a pod., celiakia nebola diagnostikovaná.) a taktiež peľovú alergiu na viacero alergénov vrátane roztočov a zvierat. S prísnou eliminačnou diétou na potraviny (už do materskej škôlky si nosila vlastné jedlo a nápoje, čo pokračovalo na základnej a strednej škole), za podpory užívania antihistaminík, rôznych hormonálnych liekov a sprejov a s veľkou starostlivosťou o pokožku sa nakoniec darilo udržiavať alergie ako tak pod kontrolou. V čase dospievania sa však atopický ekzém zhoršoval, pridalo sa akné a alergie sa sezónne zhoršovali tiež. Veľké fľaky začervenanej zapálenej a suchej pokožky svrbeli a dcéra svoj stav aj psychicky horšie znášala. Vďaka Symprove, ktorý pravidelne užíva už 10 mesiacov, problémy s pokožkou takmer vymizli a alergické prejavy (kýchanie, slzenie a astmatické záchvaty) sa vyskytujú len sporadicky a vo veľmi malej intenzite. Preto lieky na alergiu užíva len príležitostne podľa potreby. Myslím, že keby bola možnosť užívať Symprove v čase, keď bola ešte dieťa, liečba jej alergií peľových aj potravinových by bola omnoho úspešnejšia možno s minimálnymi dávkami hormonálnych liekov a antihistaminík, ktoré predstavujú veľmi veľkú záťaž pre organizmus. Symprove užíva naďalej, pokiaľ sa jej imunita ešte viac neposilní.
  Katarína
 • Simona
  SYMPROVE ma postavil na nohy. Som celiatička. Mala som neskutočné problémy, ktoré mi obmedzovali život. Nemohla som si nič naplánovať na 3 dni vopred, pretože som nevedela ako mi bude. Mala som opakované hnačky a zápaly žalúdka, kŕče v bruchu, nemohla som nič zjesť. Vyskúšala som všetko možné a nič nezaberalo, kým som nezačala užívať Simprove, ktorý mi začal zaberať hneď od prvého užitia. Kupujem ho stále a určite aj budem kupovať naďalej.
  Simona
 • Martin R.
  Symprove sú jedny z najlepších probiotik, ktoré som vyskúšal. A to ich bolo už niekoľko. Keď mi začali tráviace ťažkosti ako nafukovanie, bolesti brucha, kŕče skoro po každom jedle, tak som vyhľadal lekára. Výsledky boli všetky v poriadku. Takže som odchádzal s diagnózou IBS. Vyskúšal som rôzne probiotika (hylak, probiofix..), no vždy pomohli iba na chvíľu. Úprava stravy mi tiež nepomohla. Keďže manželka užíva symprove už vyše roka, tak mi ho dala vyskúšať. Po mesiaci som cítil zlepšenie. Hlavne v tom, že som nemal kŕče a nenafukovalo ma. Preto som sa rozhodol ze budem symprove dlhšie užívať a budem sledovať svoj stav. Som šofér z povolania a neustále bolesti brucha, kŕče a nafukovanie ma obťažuju pri výk one moje j práce. Už mesiac sa cítim fantastický, dokonca som menej unavený a mam viac energie. Ja symprove odporúčam všetkými piatimi.
  Martin R.
 • Monika
  Po viacnasobnom uzivani ATB v priebehu roka sa mi spustilo mnoho potravinovych intolerancii a alergii. Uzivala som vsetky mozne probiotika a bola na prisnej eliminacnej diete. No nikam ma to neposunulo za posledny rok a pol…. Teraz uzivam Symprove 4 mesiace a postupne skusam zavadzat potraviny, na ktore som zle reagovala…. a naozaj vidim efekt, celkovo sa mi travenie zlepsilo a konecne mozem po trochach do svojho jedalnicka zavadzat niektore potraviny, co som nemohla….Davam ho aj 3 rocnemu synovi, ktory ma atopicky ekzem a tiez potravinove intolerancie. Po 3 tyzdnoch sa mu zlepsil ekzem o 70%… Symprove budeme nadalej uzivat, stoji to za to!
  Monika
 • Jakub T.
  Par rokov mam problemy s travenim, diagnozy ako sibo, alergia na mlieko, soju a intolerancia laktozy. Vyskusal som niekolko probiotik z lekarni, vraj to ma pomahat, no bezuspesne, brucho ma bolelo neustale najma po kazdom jedle. Raz mi jeden Dr. odporucil tieto probiotika vraj je to "Mercedes" medzi probiotikmi, vyskusal som uz 2 kury po 12 tyzdnoch a musim jednoznacne povedat ze ma uz brucho neboli a zjem aj hocico Za mna 5* dakujem velmi ste mi pomohli.
  Jakub T.
 • Jana Š.
  Musím napísať, že mám ulceroznu kolitidu od roku 2017 a do nedávna som mala neustále problémy, bola som raz hore potom zas dole, deprimujuce stavy. Až som zmenila lekára a ten mi odporučil Symprove aj v kombinácii samozrejme upravy jedla. Poviem pravdu, že môj stav je úplne super a to som ešte nedouzivala celú 12tyzdnovu kúru so Symprove. Určite budem naďalej užívať aj po tejto kure a som nesmierne šťastná, pretože môžem konečne normálne žiť. Ďakujem. ❤
  Jana Š.
 • Silvia Marková
  Už niekoľko rokov môjho manžela trápi crohnova choroba, ktorá sa pred 4 rokmi zhoršila natoľko, že mu museli vyoperovať  poriadny kusisko hrubého aj tenkého čreva a aj trochu z konečníka a niekoľko mesiacov žil z umelým vývodom. Odvtedy má zhoršené trávenie, cíti sa nafúknutý, a po každom jedle mu je ťažko. Vyskúšal mnoho probiotík ale symprove je doslova zázrak, pomohol mu vo všetkých jeho problémoch. Ľutujem len to, že sme ho neobjavili už skôr. Pred pár týždňami sme si všimli, že posledné dve fľaše z 12 týždňového programu budú v čase konzumácie pár dní po dátume spotreby a tak som písala k vám do symprove či sa to môže skonzumovať, či to nebude vadiť a mňa úplne odrovnala reakcia z vašej strany, keď mi veľmi milý pán odpísal, že mi na vaše náklady pošlete kuriéra s dvomi novými fľašami a prevezme od nás tie dve s blížiacim sa koncom exspirácie. Fakt sa s takýmto jednaním v dnešnej dobe málo kde dá stretnúť. Symprove teraz odporúčame všetkým čo majú podobné problémy a môj manžel si už bez neho nechce prestaviť žiadne ráno . Prajeme vám všetko dobré a ďakujeme, že máte pre nás skutočný "elixír" pre črevá.
  Silvia Marková
 • Erika
  Symprove uzivam bez prestavky uz rok a sedem mesiacov. Chcem povedat, ze u mna funguje na 100 %. Liecim sa na divertikulitidu, casto som mala zapaly creva, vela antibiotik som musela uzivat, ukrutne bolesti, krce, poruchy vylucovania, proste velke trapenie. Skutocne, tu celu dobu, co uzivam Symprove neprestajne, vobec som nemala tie bolestive ataky. Dokonca mi klesol aj cholesterol, ktory mam ako dedicnu formu, cize som na statinoch uz asi 15 rokov. Nikdy mi neklesol po 7. A teraz prii poslednych krvnych testoch, ze 4,6! Nemohla som tomu uverit! Inak si to neviem vysvetlit, lebo nic ine som nezmenila v uzivani ani strave,,,len jedine a to – SYMPROVE. Doslova citim tu harmoniu v crevach a traviacom trakte, vdaka vasmu Symrove. Velmi doporucujem, ved vyskusajte aspon 12 tyzdnovu davku a potom sa rozhodnete, ci ano alebo nie. U mna velke ANO <3
  Erika
 • Renáta Š.
  Symprove je prosto najlepsi. Ja som brala predtym rozne probiotika- aj ked nemam vyrazny problem, ale so Symprove sa mi upravilo vylucovanie a zlepsila plet. Je to smiesne, ale napriklad mam ovela “hebkejsie” lakte a paty…. vazne:) Takze ak mate nahodou problem s aknoznou pletou, myslim, ze prvy krok by mala byt uprava “ zvnutra”. Tieto probiotika funguju! R.S.
  Renáta Š.
 • Jaroslav S.
  SIBO.To je moj aktualny problem s crevami.V Jan. tohto roku mi diagnostikovali SIBO cez dychovy test, bola mi vylucena histaminova intolerancia,celiakia,cronova chrooba , ulcezrovna kolitida, kvasinky, laktozova intolerancia ,helikobakter a parazity. Rok pred diagnostikovanim mi robili kolonoskopiu kde mi vylucili taktiez IBS. Lekarka mi nasadila normix (antibiotika ktore obsahuju latku rifaximín) a povedala ze si mam kupit vitaberin (vyzivovy doplnok - prirodne antibiotikum urcene na SIBO a IBS) a predpisala mi low FODMAP dietu. Tyzden po uziti antibiotik zmena o 200% k lepsiemu. Samozrejme Antibiotika mi totalne znicili cely mikrobiom takze som bol na zaciatku a moje stavy boli este horsie ako predtym. Zapchy spojene s hnackami , neustale krce.Jedine co pomahalo zmiernit bolest bol sypany domaci matovo/medovkovy caj.S cohokolvek co som zjedol mi bolo zle , vzdy som sa tesil ked budem hladny pretoze iba vtedy som nemal bolesti. Dalsia navsteva doktorky viedla k predpisaniu duspatalinu+odporucanie kupit oreganovy olej,grapovy extrakt a zaradenie nizko sacharidovej diety (presne pokyny co jest a co nejest som dostal od lekarky) Takze som pozmenil mierne dietu(vyhodil som ryzu , zemiaky a ovsene vlocky a javorovi sirup) vtedy som zacal brat symprove,oreganovy olej,grapovy extract a vybral som cele balenie duspatalinu (pre pripad krcov) Priblizne po tyzdni uzivania som uz mohol existovat bez krcov (obcasnych) , dobral som vitaberin,duspatalin a grepovy extrakt. Aktualne uz beriem iba symprove (5ty tyzden) a oreganovy olej. Zacinam cvicit+pridavam viac pohybu. Pomaly menim aj stravu a pridavam veci ktore mi robili zle predtym. Napriklad minulee na oslave som si dal tortu a neurobila mi zle alebo 3/4 pizze s Lettori Bratislava (ich cesto je jednoduchsie stravitelne lebo si vytvaraju vlastny kvasok) Chcem urcite vybrat 3mesacnu kuru Symprove. Produkt som taktiez doporucil mame ktora je diabetik a mava problemy s bruchom hned po par dnoch citila rozdiel. Ziadne krce , bolesti brucha , normalna stolica vsetko je ja ma byt. Neskor som sa dozvedel aj od znamej ze symprove brala ked mala helikobaktera a velmi jej pomohol. Pokial mate SIBO diagnozu urcite odporucam Symprove vyskusat a byt trpezlivy (najlepsie som sa zacal citit cca po 3 tyzdnnoch kedy sa aj stolica vratila do normalu) a drzat dietu poctivo. 200e za celu kuru je vela penazi ale pokial vam to dokaze zlepsit kvalitu zivota dokazete byt aj viac produktivny ako 3/4 dna byt v krcoch bolestiach a v strese kde najblizsie hladat toaletu. Pamatal som si stavy ked som v praci bol na toalete 20x pocas pracovneho dna a nedokazal sa sustredit na pracu skoro vobec a skoncil na PN dva tyzdne (dva tyzdne ma stali urcite viac ako 200e)
  Jaroslav S.
 • Tamara
  Objednavam ho pravidelne manzelovi a napriek relativne vysokej cene toto je investicia ktora sa oplati. Manzel ma rozne potravinove intolerancie a alergiu na jablka. Toto probiotikum mu velmi pomaha a upokojuje travenie. Taktiez pouzivame Symprove ako prevenciu v zimnom obdobi na posilnenie imunity 🙂
  Tamara
 • Monika
  Pre moje problémy s trávením, nadúvaním a zápchou som užívala rôzne druhy probiotík. Pri zistení intolerancie ma mliečne výrobky, vajcia a kuracie mäso mi bolo odporučené Symprove. Už po 2 týždňoch som sa cítila oveľa lepšie. Symprove mi pomohlo s dlhoročnou zápchou a ostatnými tráviacimi ťažkosťami. Taktiež aj intolerancie odišli 🙂 .. Som veľmi spokojná a Symprove odporúčam všetkými desiatimi.
  Monika
 • Anka
  Symprove som užívala pred rokom. Absolvovala som 12 týždňovú kúru a bola som veľmi spokojná. Zlepšilo sa mi trávenie po liečbe SIBO antibiotikami a tak uvažujem, že si opäť kúru zopakujem, lebo tieto živé probiotiká nemajú konkurenciu. Každé ráno som sa tešila ako ich užijem, bolo to ako pohladenie žalúdka a trávenie počas dňa bolo oveľa lepšie ako keď som užívala probiotiká v kapsulkách – tieto živé účinkovali tam kde bolo treba. Takže vrelo odporúčam, cena je síce trošku vyššia, ale moje zdravie a dobrý pocit za to stoja.
  Anka
 • Marcel H.
  Chcel by som odporucat kazdemu kto trpi na ulceroznu kolitidu. Skusal som vsetko mozne ale symprove urcite zabera na kolko od kedy ho beriem moj stav sa rapidne zlepsil.Ja uz ho beriem viac ako rok a mne osobne pomoha ked ho beriem. Ktokolvek trpi na u.c pripadne ibd ibs tak vrelo odporucam .
  Marcel H.
 • Michaela P.
  S mojim 18 mesačným synom sme bojovali s atopickým ekzémom viac ako jeden rok. Vyskúšali sme rôzne mastičky, ale všetko malo krátkodobý účinok. Našťastie som stretla moju kamošku, ktorá mi odporučila Symprove probiotiká. Po 3 mesačnej kúre sa prejavy AE zmiernili, takmer vymizli. V kúre pokračujeme ďalej. Konečne je z môjho syna pekné dieťa bez červených fľakov po tele a nekonečného svrbenia. Veľmi pekne ďakujem, veľmi ste nám pomohli.
  Michaela P.
 • Július Z.
  Symprove som začal užívať ešte v lete, po žalúdočných problémoch a dlhodobom užívaní antibiotík. Práve som dokončil 12 týždňový program. Postupne som cítil zlepšenie - upravilo sa mi trávenie, zmizli bolesti či kŕče v bruchu, zlepšila sa mi imunita, vitalita. Za mňa číslo jedna, odporúčam každému :)
  Július Z.
 • Kati
  Pracujem ako výživová poradkyňa a veľmi rada odporúčam Symprove mojim klientom. Mne osobne umožnil, aby som mohla žiť opäť plnohodnotný život, pretože mám rok a pol neurogénnu tetániu, ktorá má v mojom prípade silný vplyv aj na tráviacu sústavu a Gilbertov syndróm, ktorý by nerobil problémy, keby človek riadne spal a riadne jedol. V mojom prípade som nespala riadne 18 mesiacov, keď som kojila a nejedla som pravidelne, lebo som cez deň pracovala. A teraz sú všetky symptómy znesiteľné, hlavne odkedy používam Symprove.
  Kati
 • Miroslava B.
  Dcérka užíva Symporve uz tretí rok, najskôr mala súvislú rok a pol kúru, teraz dávame 3 mesačne s chvíľkovou pauzou, ale pomáha nám tak ako žiadny liek alebo iné “probiotikum”. Odporučil nám ho gastroenterológ po hadici nakoľko som mala problémy aj ja aj dcérka. Odvtedy jej bolo zistené behom 4 rokov celiakia, reflux, alergia, astma a laktóza, ale našťastie s týmto produktom bolesti aj trávenie sa zlepšilo. Ďakujeme za najlepší produkt, ktorý dcérka miluje a bez neho nezačíname deň.
  Miroslava B.
 • Nikola S.
  Dobrý deň, o symprove som sa dozvedela od mojej gynekologyčky odporučila mi aby som ho užívala teraz keď som tehotná kvôli hemoroidom a zápche. Musím povedať že naozaj pomáha. Pri prvom tehotenstve som o ňom nevedela a trápila som sa. Teraz pri druhom tehotenstve sa cítim lepšie vďaka symprove, ale veľká nevýhoda je cena. Nemôžem si dovoliť ho užívať stále keďže máme rodinu a značne to zatazi nás rozpočet, ale aspoň čo som zatiaľ užívala tak som bola spokojna.
  Nikola S.
 • Helena K.
  Odporúčam ,aj keď ho užívam len dva týždne, cítim sa lepšie.
  Helena K.
 • Anna F.
  Moja 88 ročná mama z "čistého zdravia" primeraného jej veku mala nešťastný úraz. Zlomila si 6 rebier, 2 stavce, stav po pneumotoraxe,  hemotoraxe, fluidotoraxe sme zvládli vďaka svedomitým  lekárom a rehabilitačným sestrám a mama začala chodiť a cvičiť. No a po ATB liečbe sa dostavila post-antibiotická hnačka, a hnačky spôsobené toxínmi Clostrídium difficile. - tie nás vrátili späť. Duševne sme sa pripravovali na transplantáciu stolice. Avšak po odporučení lekárom sme  začali užívať probiotiká SYMPROVE a už na 4 deň sa hnačky zahustili a postupne sa začal znižovať ich počet. S účinkom SYMPROVE sme spokojní, Zatiaľ ho užívame 1 mesiac od prepustenia mamy do domácej liečby. Probiotiká SYMPROVE  som odporučila už aj našim známym priateľom a lekárom, Moja mama vďaka SYMPROVE dobre prosperuje. Ďakujeme!
  Anna F.
 • Božena M.
  Potom čo som si objednala Symprove sa moje zdravotné ťažkosti s trávením oveľa zlepšili. Tento produkt beriem štvrtý týždeň a zmeny som pocítila už po troch dňoch užívania. Tento produkt odporúčam aj iným osobám ktoré majú problémy s trávením.
  Božena M.
 • Zuzana G.
  Odkedy som začala uzivat Symprove sa mi behom 3 dni neuveritelne polepsilo travenie. Ziadne nafuknute brucho, ziadne ťažoby, travenie sa zrychlilo. Intenzivne sportujem a bez Symprove som mohla o plochom bruchu snivat, hlavne po jedle! So Symprove sa sen stal skutocnostou a to doslova! Ďakujem za tento objav!
  Zuzana G.
 • Jaroslav K.
  Odkedy užívam Symprove cítim sa oveľa lepšie, zlepšilo sa moje trávenie, ustúpilo nadúvanie a bolesti, a preto si Symprove objednávam už štvrtý krát.
  Jaroslav K.
 • Ľudmila M.
  Symprove máme už tretí krát, dvakrát ju užíval manžel, ktorý nedá na tieto fľaštičky dopustiť, pretože ako jediné mu zabrali pri oslabenou trávení. Tentokrát dáme kúru spoločne. Vrelo odporúčam!
  Ľudmila M.
 • Jana S.
  Manžel mal problémy s trávením po transplantacie pečene. Pravidelným užívaním Symprove sa mu zlepšilo aj trávenie aj celkový zdravotný stav. Odporúčame.
  Jana S.
 • Vojtech H.
  Po zisteni roznych potravinovych intoleranciach (Gliadin, Mlieko, Mliecna bielkovina, Vajecny bielok, Soja, Laktoza, Histamin) ked mi bolo skoro po kazdom jedle zle od zaludka, naduvanie, bolesti hlavy atd. Som sa rozhodol po odporuceni gastroentologa pre Symprove. Hned mi ale povedal ze je potrebna min. 12 tyzdnova kura a viac.. Po vybrati 12 tyzdnoch mozem konstatovat ze sa po jedlach citim pocitovo lepsie, nenafukuje ma a ovela lepsie zvladam potraviny s obsahom histaminu... Je ale nutne povedat ze dodrziavam aj dietu co sa tyka laktozy, lepku, soji, histaminu... avsak uplne sa to vylucit neda.. Krvne vysledky sa mi po troch mesiacoch zlepsili hlavne pre Gliadin, Kravsku bielkovinu a soju... Bielok a mlieko sa mierne zhorsilo..Co ma ale tesi ze histaminove potraviny zvladam lepsie...Skusim teda pokracovat v dalsich 12 tyzdnoch a uvidime sa stane dalej.
  Vojtech H.
 • Lenka M. Š.
  Velmi dobre probiotiká odporúčam uz som objednala 2 kúry a dám aj tretiu 😍
  Lenka M. Š.
 • Nikoleta S.
  Výborné probiotiká, jediné čo skutočne zabrali 🙂 nevoľnosti ustúpili, bolesť žalúdka tiež. skvelé pri chronických problémoch 🙂 a tá chuť!
  Nikoleta S.
 • Lubomíra S.
  No ja som si uz objednala 2 dávky. Stále užívam… Polovičnú odmerku, ako udrziavaciu… Prestalo nadúvanie a oveľa lepšie sa cítim. Mám ulceroznu kolitidu a mala som v jeseni relaps (zápal sa vrátil), preto chcem vyskúšať, ako bude moje telo reagovať pri udržiavacej dávke, teraz na jar. Zatiaľ super 👌… Vrelo odporúčam pri črevných problémoch.👏👏
  Lubomíra S.
 • Patrícia L.
  Odporúčam tieto probiotiká, idem objednávať uz 3ti krát !!!
  Patrícia L.
 • Veronika I.
  Za mna najlepšie probiotiká 😊
  Veronika I.
 • Sveťo. E.
  Najlepsie probiotika na trhu ake som mal. Uplna spokojnost. Odporucam. Objednavam uz druhykrat.
  Sveťo. E.
 • Michal P.
  Tri roky som mal problemy s divertikulami, nafukovanie + bolesti. Po vyuzivani 12 tyzdnoveho programu sa mi celkovy stav upravil a citim sa podstatne lepsie. Odporucam !!! Objednal som si dalsi udrziavaci balik. Dakujem.
  Michal P.
 • Alžbeta R.
  Symprove som užívala najskôr mesiac a potom som ho zaradila do bežnej rannej rutiny .. výrazne sa mi zlepšila imunita a už ma nepoloží obyčajné prechladnutie 🙏🏽
  Alžbeta R.
 • Matúš M.
  Za mňa môžem len a len odporúčať. Cítil som sa lepšie už po pár dňoch užívania a stále pokračujem. Najlepšie probiotiká z mnohých ktoré som skúšal, chystám sa objednať ďalšie balenie 🙂
  Matúš M.
 • Ivan T.
  Symprove uzivam pravidelne uz vyse rok a pol. Vdaka symprove sa mi upravila crevna mikroflora, ktoru som mal poskodenu nadmernym uzivanim liekov. Zredukovali sa mi prejavy intolerancii, resp. uplne vymizli...
  urcite za mna odporucam👍🏻
  Ivan T.
 • Zuzana M.
  Kupila som si uz davnejsie 3mesacnu kuru Symprove a velmi chvalim, chut vynikajuca, nastartovalo sa mi trávenie, ustupili aj ine problemy a co som prekvapena, ucinok pociťujem aj 3mesiace po skonceni uzivania. Takze ako kuru raz za rok/polrok to budem pouzivat zrejme pravidelne
  Zuzana M.
 • Štefan B.
  Doteraz najlepsie probiotika, ake som mal. Odporucam skusit.
  Štefan B.
 • Denisa G.
  Užívala som symprove 3 mesiace ,výrazne sa mi zlepšil stav pleti ,cítila som sa lepšie a zlepšila sa mi imunita môžem len odporučiť.
  Denisa G.
 • Danica J.
  Pred 12- timi mesiacmi som kúpila 3 mesačnú kúru SYMPROVE mladej žene, ktorá nosila pod srdcom moje vnúčatko. Som detský lekár , preto viem, aký dôležitý je črevný mikrobióm a čo všetko ovplyvňuje. Okrem pozitívneho účinku na zažívací trakt ovplyvňuje črevná mikroflóra kardiovaskulárne zdravie, priaznivým smerom nastavuje fungovanie imunitného systému v smere potlačenia alergických prejavov a imunonormalizácie, teda správnej odpovede imunitného systému . Najnovšie výskumy však dokazujú, že zloženie črevného mikrobiómu má významný plyv aj na neuropsychický vývoj. Ako pediatri sa v posledných rokoch stretávame s excesívnym nárastom autizmu u detí. V USA každé dvadsiate dieťa trpí ťažkou formou autizmu. Ako redukovať riziko, že sa Vám narodí dieťatko s pervazívnou vývojovou poruchou, ktorej najhoršou formou je autizmus. Isto, existuje gén pre autizmus. Nie je však možné , aby sa za posledných 15 rokov natoľko zmenila genetická informácia ľudstva. Múdri ľudia hovoria, že príčinou je to, čo jeme , čo dýchame a k tomu žiarenie – terestriálne , aj to zo spotrebičov okolo nás. Naučili sme sa konzumovať fast-food. Máme radi rôzne chuťovky zo sáčkov, trvanlivé, ktoré nemajú ani trochu priaznivý vplyv na náš mikrobióm. Neobsahujú žiadne probiotiká, skôr je riziko že sa v nich nájdu spóry plesní. A preto SYMPROVE so svojou silou a svojím výnimočným zložením, tým že neobsahuje laktózu, lepok, je v tekutej forme tak veľmi pomôže cítiť sa dobre, obnoví náš mikrobióm a vytesňovacím efektom vyženie zlé plesne z tela . Well- being a zdravie. To je to, k čomu všetci smerujeme Mamička môjho vnúčika povedala : NIKDY SOM SA NECÍTILA TAK DOBRE, AKO KEĎ SOM MALA SYMPROVE. Skúsila som veľa probiotík , ale neustále mám pocit nafukovania a bolesti brucha po určitých jedlách. Keď som mala SYMPROVE potiaže som nemala. K sviatku som mamičke môjho vnúčika chcela urobiť radosť a kúpiť malé zlaté naušničky , aby vedela ako veľmi si vážime, že je tak dobrou a obetavou maminou . Ona povedala : PROSÍM SYMPROVE
  Danica J.
 • Jana Šimková Šuvarová
  O pár dní už doužívam prvú 3mesacnu kúru od Symprove a môžem povedať, že som veľmi šťastná, že mi ich môj lekár odporučil. Neskutočne sa môj stav zlepšil, takýto výsledok som ani nečakala. Mam 3 roky diagnostikovane IBD ochorenie a už som vyskúšala veľa produktov a liečiv, ale jedine Symprove mi zabrali. Takže za mňa veľké ANO. A určite pokračujem v ďalšom užívaní. ❤️
  Jana Šimková Šuvarová
 • Erika Š.
  100% odporúčam tieto skvelé probiotiká!
  Erika Š.
 • Luboslav Kollar
  Asi štyri roky mám problém s dráždivým črevom, skúšal som všetko možné, rôzne diéty a prípravky. Až po 12 týždňovej kúre symprove mi tieto bolesti ustúpili. Môžem len doporučiť.
  Luboslav Kollar
 • Darina Galbová
  Symprove mi doporučil môj lekár, je to naozaj unikátne probiotikum, ktoré ma zbavilo mojich zažívacích problémov, žiadne iné probiotikum tieto účinky nemá. Doporučujem všetkým i napriek vyššej cene, zbaví vás nafukovania, ťažkého trávenia, nekompaktnej stolice, proste je to malý zázrak.
  Darina Galbová
 • Klaudia Slivková
  Po dlhodobých zdravotných problémoch, pri crohnovej chorobe sú pre mňa tieto probiotiká hotový zázrak. Odporúčam každému, či už pri zdrav. problémoch alebo ako prevenciu. Určite najlepšie na trhu.
  Klaudia Slivková
 • Jana K. C.
  Spolu s dcerkou uzivame kvoli intolerancii na bielkovinu kravskeho mlieka a nase prejavy sa zmiernuju. Su to jedine probiotika, ktore nam ucinkuju. Urcite pokracujeme s uzivanim 👍🏻👍🏻
  Jana K. C.
 • Vladimír P.
  Symprove vyriešilo moje problémy s trávením. Už nemám žiadne kŕče ani bolesti brucha. Odporúčam.
  Vladimír P.
 • Peter N.
  Najvacsia zmena prisla po 4 tyzdnoch. Mal som pocit ze dovtedy sa to riesilo len v tenkom creve. Po 4 tyzdnoch to preslo aj do hrubeho creva aspon teda podla pocitov a priznakov. No a po dalsich dvoch som uz citil ako sa mi akutny problem stahuje v creve len do jedneho bodu. Nakolko som presiel gastro a nemam vraj nic ani celiaku ani mlieko ani heliobaktera ani zapal a vredy je dost mozne az pravdepodobne ze tie nervy a stres po 20 rokoch praxe vselijakych ATB a podobne mi znicili celu bakterialnu floru v crevach a tie praskove pribiotika sa fakt tak daleko az nedostanu. Takto sme sa dostali az do hrubeho creva a zacala sa zmena.  Konecne trovim , jem , a mam pocit ze to funguje.
  Peter N.
 • Danka
  Symprove užívam pravidelne už asi rok a môj stav sa o 100% zlepšil. Užíval som rôzne probiotiká ale to sa nedá porovnať. Určite odporúčam.
  Danka
 • Denisa
  Niekoľko rokov ma trápili tráviace ťažkosti - nadúvanie, nafukovanie, zápcha či kŕče v bruchu. Vyskúšala som veľmi veľa probiotík, ale nejakú výraznú zmenu som nepostrehla. Neskôr mi zistili intoleranciu na mlieko, vajcia a kuracie mäso. Dopočula som sa o Symprove a rozhodla sa pre 12-týždňovú kúru. Už po dvoch týždňoch som cítila výrazné zlepšenie. Symprove mi veľmi pomohol a vďaka nemu sa mi zmiernila intolerancia :)
  Denisa
 • Andrea
  Uzivala som Symprove 3 mesiace a moje problemy suvisiace so syndromom drazdiveho creva sa ovela ovela zlepsili.Dokonca mi zive bakterie pomohli zvladnut ochorenie dychacich ciest bez uzivania antibiotik.Urcite budem pokracovat v uzivani aj dalej!
  Andrea
 • Peter
  Symprove s prestávkami užívame s celou rodinou už druhý rok. Sme veľmi spokojní, pretože nám doteraz vždy pomohlo stabilizovať trávenie a buď úplne alebo do veľkej miery pomohlo eliminovať väčšinu problémov so zažívaním. Kúru preto pravidelne opakujeme. Vrelo odporúčam.
  Peter
 • Renáta
  Pred Dvoma rokmi mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Kvôli neznášanlivosti rôznych potravín, prídavných látok, či dokonca niektorých druhov probiotík mám veľmi obmedzené možnosti, ako si pomôcť od rôznych symptómov sprevádzajúcich toto ochorenie. Po absolvovaní 12 týždňovej kúry som pocítila výrazné zlepšenie. Zmiernili sa mi brušné kŕče, mala som pravidelnú rannú stolicu (u mňa zázrak), necítila som sa tak veľmi unavená, ku koncu sa mi zlepšil i stav pokožky. Takže ďakujem, vrelo odporúčam a určite znova objednám.
  Renáta
 • Anna
  Živé baktérie Symprove som užívala v období čakaní na operáciu hrubého čreva - vyvedenie na povrch, čiže stómia. Pooperačné obdobie som zvládla veľmi dobre aj vďaka Symprove
  Anna
 • Ľudovít
  Mával som problémy zo zápchov a vypraznovaním. Ćrevnú flóru my doktori pokazili častím uživaním ATB. Živé probiotiká my stršne pomáhajú a už po pár dňoch je stolica lepšia a lepšia. Vrelo odporúčam Synprove a idem si obiednať akciové velké balenie lebo pomohli aj mojej dcérke.Je pravda že cena je dosť velká a hocikto si to nedovolí ale kvalitov a účinkom sa žiadne probiotiká nevirovnajú . Mne po rokoch trápenia Symprove strašne pomohlo. Ďakujem
  Ľudovít
 • Mirka
  Dobry den,velmi pekne dakujem za vas produkt.uzivam ho uz 3 tyzdne a nafukovanie postupne ustupuje. Dufam,ze p.o. celej 12 mesacnej kure sa tohto problemu uplne zbavim.upravila som aj jedalnicek. Velmi sa z tohto pokroku tesim,konecne sa mozem znova bez obav zucastnovat spolocenskych akcii.
  Mirka
 • Marián
  Vyskusal som uz strasne vela probiotik bez niejakeho zlepsienia,ale az pri uzivani Symprove som pocitil vyrazne zlepsenie a som s nim velmi spokojny.Urcite ho odporucam.
  Marián
 • Zuzana
  Symprove sme objavili prvykrat v UK pred 2 rokmi a rozhodli sme sa pre tieto probiotika, pretoze mali najlepsie recenzie a aj vyborne vysledky v testoch. Ziadne ine probiotika nemali taky ucinok resp. nepozorovali sme ziadny ucinok, dokonca niektore zhorsovali zdravotny stav. Na zaciatku sme ich kupovali hlavne synovi, jedine probiotika, po ktorych mu vzdy zmizne bolest bruska. Presiel mnohymi krvnymi a gastro vysetreniami a ziadnu diagnozu nestanovili. Kedze Symprove u neho funguje, pre nas vyrieseny problem a presli sme na tieto probiotika cela rodina. Urcite odporucam. Nedavno sme sa prestahovali naspat na Slovensko a som rada, ze sa daju kupit uz aj u nas.
  Zuzana
 • Peter
  Áno, Symprove urcite pomaha ....a najlepsie pomaha ked dodrzujete aj predpisanu stravu. Ja som zacitil prve zlepsenia asi po  2 -3 tyzdnoch a od vtedy ho pouzivam stale uz asi  6 mesicov.
  Peter
 • Ľubica
  Mala som problem s relapsom uk na jesen a symprove mi pomohol dostat travenie do kludu. A naviac je velmi chutny.
  Ľubica
 • Mária
  Po prvý krát som vyskúšala Váš produkt na odporúčanie mojej lekárky. Po jeho pravidelnom užívaní cítim výrazné zlepšenie a v budúcnosti si plánujem Symprove znovu zakúpiť.
  Mária
 • Milan
  Je to super vyrobok a citim sa oveľa lepšie a žaludok mam totalne v pohode. Ďakujem :)
  Milan
 • Silvia
  Užívam Symprove dlhodobo. Mám za sebou tretiu 12 týždňovú kúru. Cítim sa lepšie.
  Verím, že tieto probiotiká sú najsilnejšie na trhu a po nejakej tej pauze sa opäť k nim vrátim.
  Silvia
 • Monika
  Symprove uzivam pravidelne uz niekolko mesiacov  a vdaka nemu ide moj zdravotny stav dopredu.  Zlepsila sa mi tolerancia na niektore potraviny,  comu som velmi vdacna. Aj mojim detom pomaha okamžite pri traviacich ťažkostiach. Uzivame ho naďalej....
  Monika
 • Ľudmila
  Ďakujem áno, pomohol mne aj mojím deťom .Som s ním spokojná a chcem si ho objednávať aj  naďalej .Je bezbolestný, spoľahlivý a vynikajúci !
  Ľudmila
 • Jana
  Symprove mi pomohol, okamžite som cítila úľavu pri mojich tráviacich problémoch. Avšak bolo by ho treba zrejme užívať dlhodobo, čo však mne neumožňuje jeho dosť vysoká cena, keďže odporúčate až 6-8 týždňové užívanie a tam už skutočne, cena je dosť vysoká. Ale výrobok je to v každom prípade úžasný.Dakujem a odporúčam. Jana
  Jana
 • nela
  Zatial asi najvyraznejsí posun zo všetkých probiotik , ktore som skušala… ale musela som nasadiť nižšie dávkovanie, kvoli histaminovej intolerancii… Pri plnej dávke bolo nafukovanie ešte horšie.. pri 15 ML denne , výrazne lepšie…
  nela
 • Anna
  Symprove som si objednala uz druhykrat mesacnu kuru a je to velmi dobry produkt. Ktory dokaze rychlo navodit rovnovahu v mojom traveni. Ja urcite odporucam 👍
  Anna
 • Helena
  Symprove mi pomohol upraviť trávenie pri problémoch, podla mňa je to najlepšie probiotikum na trhu, keďže som už vyskúšala viac druhov. Vždy sa k nemu vrátim, keďže iné probiotiká z lekárne nemali pre mňa taký efekt.
  Helena
 • Alena
  Symprove som kúpila otcovi na základe odporúčani gastoentrológa, nakoľko je už vo vyššom veku a dlhodobo trpí syndrómom dráždivého čreva a častými hnačkami. Kúru poctivo absolvoval 12 týždňov a stav sa mu polepšil. Dokonca aj posledná kolonoskopia vyšla v poriadku. Práve preto mu kúru opäť kúpim.
  Alena
 • Alex
  Zatial som vyskusala iba tyzdnovu kuru, ale planujem si tento mesiac dokupit viac flastickek. Trapi ma nafukovanie a niektore jedla mi zle travi. Neviem to velmi posudit za tyzden, ale aspon som si vsimla, ze som nemusela utekat na zachod 5x za den, ale iba 2x. Uz i to je pre mna uspech.
  Alex
 • Štefan
  Asi doteraz najlepšie probiotiká, aké som mal. Odporúčam.
  Štefan
 • Juraj Kotrba
  Kupte si radsej tieto probiotika za 200 euro a clovek vidi citi rozdiel a vidi rozdiel aj v stolici ako tlacit peniaze do tiez drahych tabletiek bez ucinku
  Juraj Kotrba
 • Eva Sargent
  Uz niekolko rokov som trpela castymi ochoreniami a unavou. Vyhladala som pomoc lekara integrovanej mediciny v meste Twyford (UK). Ten po zivej analyze krvi, hned videl opuch cervenych aj bielych krviniek sposobenych plesnami, krore sa do krvi dostali z creva. Diagnostikoval mi ‘leaky gut’, t.j. ‘tecuce crevo’. Toto dost bezne ochorenie je vraj casto sposobene nerovnovahou krvnej mikroflory. Po laboratornom rozbore stolice v Londyne bola tato nerovnovaha zrejma. Lekar mi hned odporucil Symprove. Po 12 tyzdnoch uzivania som bola ovela menej chorlava a citila som sa lepsie. Odvtedy uplynul asi rok a citim, ze potrebujem dalsi kurz probiotik. Urcite objednavam znova.
  Eva Sargent
 • Svitlana
  Symprove mi poradil môj gynekológ, lebo stále som mala hnačky počas menzesa, a po jeho skončení začínal sa mi kandidoz,ktorý som liečila ,a od tých liekov zase boli hnačky, začarovaný kruh. A tento začarovaný kruh stornovať mi pomohol symprove,pri tom stačilo mi iba jedno balenie, a už tri mesiace nehnackujem. Do teraz žiadne probiotiká nemali taký efekt, a chcem si objednať aj ďalšie balenie. Odporúčam.
  Svitlana
 • Lucia L.
  Volám sa Lucia a mám 27 rokov. Pred 5 rokmi mi diagnostikovali reumatoidnú artritídu. Ide o stuhnutie, zápal, opuch a bolesti kĺbov. Doktori nevedia ako toto ochorenie vzniká. Poviem Vám ako bývalá aktívna športovkyňa, reuma mi veľmi sťažila život. Už nemôžem žiť ako pred reumou. No môžem ju aspoň zmierniť, či na čas odstrániť. Hľadala som riešenie odstránenia zápalu bez agresívnej "liečby" liekmi, ktoré majú viac negatívnych účinkov ako tých žiadaných. Keď je v ľudskom tele akýkoľvek zápal, hniezdo hľadajte v obrovskom množstve prípadov práve v čreve. Tenkom, hrubom, slepom, v čreve. Každý sme iný. A ak je niekto v určitom období svojho života slabší, akákoľvek pliaga ho dostane. U mňa to boli vag. mykóza, zápal močových ciest, angína, bežné ,,zimné" choroby...a napokon si ma našla aj reuma. Áno, spúšťačmi sú najmä stres, strava a to, že človek robí veci proti sebe (čo už je duchovná stránka bytia - ohromne podstatná). Tak, ako sa mi podarilo oslobodiť sa od spomenutých problémov? Áno, podarilo sa mi to kombináciou probiotík Symprove a chlorely. Podstúpila som 3 mesačnú kúru so Symprove programom. Každý deň ráno som sa tešila, ako si nalejem plnú odmerku a šup do bruška. Probiotiká sú kvapalné a živé, čo je ohromne podstatné. Prejdú tráviacim traktom a zaúčinkujú. U ostatných probiotík som sa s takým výborným účinkom nestretla. Už po 3 týždňoch užívania som sa cítila omnoho lepšie. Okrem zlepšenia stavu pleti a tiaže na žalúdku, som sa cítila silnejšia fyzicky aj psychicky (pretože naša psychika úzko súvisí so stavom našeho hrubého čreva - druhý mozog). Zápal mi ustupoval a zlepšila sa mi hybnosť kĺbov. Po 3 mesiacoch som necítila ani minimálnu prítomnosť zápalu. Preto oceňujem Symprove a ďakujem mu za úžasnú pomoc. Je to veľký pomocník. Ale aj tak budem naďalej pátrať kde problém vzniká a čo v živote nastaviť tak, aby som žila spokojne, zdravo a šťastne. To isté prajem aj vám. Nastavte svoje zdravie tak aby ste boli spokojní a posúvajte ďalej svoje skúsenosti. Nie s cieľom predať výrobok, ale pomôcť človeku. Ja ďakujem aj výrobcom Symprove zato, že to čo je vo fľaške, stojí zato ;)  
  Lucia L.
 • Martin H.
  Pred začaťím užívania Symprove som trpel neustálym nafukovaním a nepravidelným vyprázdňovaním. Postupne sa mi počas 12-týždňovej kúry podstatne zlepšilo trávenie. Po čase sa mi opäť problémy vrátili, takže opäť idem skúsiť ďalšiu kúru Symprove.
  Martin H.
 • MUDr. Košecká
  Áno, môžem povedať, že mi Váš preparát jednoznačne pomohol , čo sa týka pravidelnosti vyprázdňovania, formovanej konzistencie, bez nadúvania bez zápachu bez bolesti Bolo vidno efekt. Môžem to porovnať , lebo už som určitý čas bez preparátu a vidím rozdiel . Takže jednoznačne pomohol!
  MUDr. Košecká
 • Simona
  SIMPROVE ma postavil na nohy. Som celiatička. Mala som neskutočné problémy, ktoré mi obmedzovali život. Nemohla som si nič naplánovať na 3 dni vopred, pretože som nevedela ako mi bude. Mala som opakované hnačky a zápaly žalúdka, kŕče v bruchu, nemohla som nič zjesť. Vyskúšala som všetko možné a nič nezaberalo, kým som nezačala užívať Simprove, ktorý mi začal zaberať hneď od prvého užitia. Kupujem ho stále a určite aj budem kupovať naďalej.
  Simona
 • Iveta
  Symprove užívam pol roka a som s ním spokojna.Upravilo sa mi trávenie, ustúpili kŕče, nenafukuje ma.Citim sa oveľa lepšie, určite si tieto probiotiká ešte objednám.
  Iveta
 • Ivana
  Symprove som darovala mamine, užíva ich prvý mesiac, je s nimi spokojná, zlepšilo sa jej trávenie a chystá sa pokračovať v užívaní ďalej.
  Ivana
 • Vladimír
  Takže aj sa sa pripájam s odporúčaním aspoň vyskúšať . Začiatkom tohto roku som podstúpil 12 týždennú kúru …bez toho aby som mal diagnózu stanovenú (pre istotu som zmenil aj pani doktorku za pána doktora 🙂 …skôr bolo podozrenie na syndróm dráždivého čreva . A stav sa spolu s odporúčaním z knihy zachráňte svoje črevo od Bukovského zlepšoval …ale aj keď to bolo lepšie – zišiel som s cesty a vyskúšal som antibiotiká Normix čo bol pokus o liečenie SIBO – ale zrejme to nevyšlo kedže som si na tento týždeň musel zobrať voľno a idem si hneď objednať to čo zafungovalo a dúfam zafunguje znova – bude toho síce veľa 2x 12 týždňová kúra za jeden rok ale verím že to zaberie a ja už z cesty nezídem 🙂
  Vladimír
 • Erika B.
  Symprove uzivam od minuleho roka od maja. Velmi som rozmyslala, co by mi mohlo pomoct. Prave som bola prepustena z nemocnice po akutnej divertikulitide s hnisavymi abscesmi, po antibiotickej infuznej liecbe. Toto bola za posledny rok tretia moja hospitalizacia, upenlivo som googlila a hladala. Probiotika v tabletkovej a kapsulkovej forme som uzivala roky, kedze tato moja choroba sa mi zacala este v roku 2008. Kto pozna tieto patalie s crevami, da mi za pravdu, ze je to velmi obmedzujuca nemoc, bolesti, krce, horucky, vylucenie vela potravin, zeleniny, ovocia z jedalnicka. Po poslednej antibiotickej liecbe som mala velmi vybitu aj crevnu floru, a nedalo sa to nijako napravit. Po pouziti kvanta Hilaku, roznych Smect, Endiaronov a co ja uz viem coho vsetkeho, som si objednala jedno balenie Symprove a nedockavo som cakala, co sa stane. Uz po tyzdni sa mi zdravotny stav pomalicky zlepsoval, viditelne som pocitovala zmeny v traveni, vyprazdnovani sa, imunite, proste znova som ozila a naberala silu. Cely rok uzivam Symprove bez prestavky, beriem so sebou aj mimo domu, tie crevne ataky sa nezopakovali, aj ked v minulosti sa mi vracali skoro kazdy stvrtrok a vzdy boli s tym spojene antibiotika a kopec liekov na bolest a krce. Symprove vypijem rano na lacny zaludok, potom minimalne 10 minut pockam, a az potom zacnem pit a jest. Osvedcene a velmi odporucam, skutocne tato vodna baza obsahujuca styri zive bakterialne kultury nema obdobu. A ja som uz za tych 10 rokov vyskusala vsetko dostupne. Cize, mne zostava len verit, ze Symprove tu bude stale, lebo ja uz bez Symprove nemozem zit.
  Erika B.
 • René
  Po 4 týždennom užívaní sa cítim dobre a vidím zlepšenie trávenia.
  René
 • Katka
  Po rokoch každodenného trápenia som objavila Symprove. Moje problémy postupne ustúpili a môžem žiť plnohodnotný život. Som veľmi spokojná a vrelo odporúčam ostatným, ktorí sa trápia.
  Katka
 • Ivana
  Po náročnej operácii som mala problémy s trávením a bolesťami brucha. Dvanásť týždňová kúra mi veľmi pomohla. Vrele odporúčam.
  Ivana
 • judita
  symprove som zakúpila pre syna so syndrómom dráždivého čreva, Práve v tomto období mal akútny stav, náhodou som objavila na internete Symprove tak som vyskúšala , zobrala som len na jeden týždeň , veľa toho ešte neviem čo dodať akurát že po 6 dňoch už nie je nafúknutý ako balón a nie je pripútaný na záchod každú chvíľu. Idem objednať ešte na ďalší jeden týždeň . Potom sa uvidí
  judita
 • Janka
  Symprove som užívala 4 týždne a veľmi mi pomohol, ale bohužiaľ o chvíľu sa problémy vrátili spať. Kedže 200 eur na celú kúru je dosť, tak si zase budem kupovať asi postupne. Jediná moja výhrada je cena, ktorá je dosť vysoká. Ale výrobok je super.
  Janka
 • Pavol K.
  Dobrý deň,citim sa oveľa lepsie,a este by som si ho rád objednal v budúcnosti
  Pavol K.
 • Silvia
  Symprove 12 týždňovou kúrou prechádzam 2krát. Prvý krát to bolo v lete 2017 a druhú som začala koncom marca 2018.
  Trpím syndrómom dráždivého čreva a prvá kúra mi výrazne pomoha. Ustúpili kŕče, nafukovanie brucha ako aj hnačky. Tento stav mi pri vynechaní potravín, ktoré mi robia zle, vydržal do konca roka 2017. Z tohto dôvodu som sa rozhodla pre druhú 12 týždňovú kúru a cítim opäť úľavu a väčšiu pohodu. Zatiaľ som trpezlivá a pokračujem. Sem tam ma pobolieva brucho a mám aj hnačky. Ale verím, že ku koncu kúry to bude oveľa lepšie.
  Silvia
 • Lenka H.
  Mám syndróm dráždivého čreva a skúsila som už rôzne probiotiká, lieky, diéty i bylinky. Nič mi nepomohlo zlepšiť môj zdravotný stav, preto som sa rozhodla vyskúšať Symprove. Symprove užívam teraz tretí týždeň a cítim sa lepšie. Začalo mi viac chutiť jesť, môžem zjesť aj jedlá, ktoré mi predtým robili veľké problémy. Menej ma nafukuje, brucho občas bolí, no nie je to také hrozné, ako predtým. So symprove som spokojná. Cítim sa lepšie, plná energie. Takže určite objednám ďalšiu kúru a budem sledovať, čo sa bude diať.
  Lenka H.
 • Lea
  Už roky ma trápi syndróm dráždivého čreva. Vyskúšala som všetky možné lieky, probiotiká, bylinky a neviem čo všetko a úspech žiadny. Jeden deň som sa cítila ok a druhý som mala bolesti také, že som mala problém ráno vstať z postele. Keď som sa dozvedela o Symprove, po pravde bola som skeptická, ale išla som do toho, predsalen stratiť som nemala čo, mohla som len získať. Minulý týždeň som skončila štvortýždňovú liečbu a som rada, že som sa na to dala. Cítim sa o dosť lepšie ako predtým 🙂 takže som si ich objednala aj na ďalšie týždne. Začínam veriť tomu, že sa tohto môjho dlhoročného trápenia raz zbavím 🙂
  Lea
 • JarmilaBondrova
  Symprove uzivam uz treti mesiac a badam na sebe, ze mi prospieva…mala som problemy pomaly s kazdym jedlom, casto som sa musela obmedzovat co sa tyka jedla. Jeden den som nieco zjedla znasala som to v pohode a o dva dni som mala ukrutne bolesti…ked som to zacala riesit tak mi diagnostikovali ulceroznu kolitidu…mala som pocit, ze sa mi zruti svet, ale zacala som uzivat Szmprove a priebeh tohto ochorenia sa u mna za ten cas zlepsil. Sice stravu budem musiet mat upravenu uz na stalo, ale verim, ze to zvladnem 🙂
  JarmilaBondrova
 • Katariina
  Moju maminu pred pár rokmi začali trápiť problémy so žalúdkom..Myslela si, že problém je v tom, čo zje. Avšak nevedeli sme prečo, keď v podstate dovtedy nemala absolútne žiadne problémy, čo sa týka trávenia….Vždy zjedla na čo mala chuť a nebol problém. Až jedného dňa po obede mala také bolesti, že sa mi chcelo plakať, keď som ju videla a nevedela som jej pomôcť….Tak som začala pátrať, kde môže byť problém, prečítala som si množstvo článkov, mamina podstúpila rôzne vyšetrenia, ktoré nakoniec skončili s verdiktom – syndróm dráždivého čreva. Tak som hľadala možnosti ako jej pomôcť, objavila som Symprove, tak som jej ho objednala, dnes ho poctivo berie a vidím na nej, že sa cíti lepšie….Predtým mala veľký strach z jedla, dnes už sa to lepší! Ďakujem
  Katariina
 • Mária B.
  S kolegyňou sme sa rozhodli pre 12 – týždennú liečbu s vašim jedinečným produktom symprove. Ja osobne mám problémy s trávením, som po operácii žlčníka s následnou reoperáciou, po ktorej som prekonala akútný zápal pobrušnice a od vtedy trpím chronickou pankreatitídou a trápi ma aj zlatá žila. Po mesačnom užívaní symprove sa mi upravila stolica, pravidelne a ľahšie sa vyprázdňujem .Moja kolegyňa sa opakovane liečila na helikobaktera, tiež sa jej upravilo vyprázdňovanie a celkovo sa cíti lepšie a vitálnejšie..Zatiaľ sme obidve s produktom veľmi spokojné, ja som sa trochu obávala príchute, lebo hocičo nevypijem ,ale dá sa, zvládam to v pohode…Marika, Rožňava
  Mária B.
 • Melinda
  Som 34 ročná pacientka trpiaca nešpecifickým črevným zápalom, ktorý najčastejšie postihuje terminálne ileum, teda poslednú časť tenkého čreva pred prechodom do hrubého čreva. Môj maratón spojený s neustálymi návštevami lekárov štartovala v roku 2010, kedy mi popri hemoroidoch diagnostikovali kolonoskópiou nešpecifický zápal. Samotnú Crohnovú chorobu odhalili špecialisti až v roku 2013 aj so stenózou (zúžením) čreva a zápalom vo viacerých častiach čreva. Na Mikuláša, kedy sa celý svet teší z radosti malých obdarovaných detí, mňa hospitalizovali so skrytou perforáciou a podstúpila som operáciu, počas ktorej mi odstránili polovicu hrubého čreva a časť tenkého čreva. Po operácii som vyskúšala mnoho alternatívnych metód liečenia, ako masáž nôh, rôzne druhy bylinných prípravkov. Reklamu na prípravok Symprove som objavila v nemenovanom časopise. Hneď som si objednala 12 týždňový program. Po uplynutí niekoľkých týždňov som pocítila pozitívne zmeny. Po jedle som sa len zriedkavo nadúvala, potešilo ma aj menej časté škvŕkanie v črevom systéme. Tento prípravok môžem z vlastnej skúsenosti len a len odporúčať, pretože po skončení 12 týždňového programu plánujem aj naďalej ostať vašou vernou zákazníčkou a užívať aj výhody a účinky prípravku Symprove.
  Melinda
 • Dominna
  Moj problem so zaludkom zacal najskor nevinne, citila som sa unavena, mala som bolesti a myslela som, ze ma obchadza nejaka viroza, ale ked moj problem ani po mesiacoch neprestaval zacala som mat strach, chodila som od lekara k lekarovi a po mnohych vysetreniach mi povedali ze mam zapal hrubeho creva, konkretne ulceroznu kolitidu, moja prva reakcia bola plac, teraz je to uz dva mesiace od toho dna sa toho mnoho zmenilo 🙂 zacala som uzivat Symprove, zacala som sa zdravsie stravovat a po mesiaci a pol som zbadala prve zlepsenie co ma potesilo 🙂 som rada ze som to hned nevzdala ale hladala moznosti ako sa zbavit bolesti 🙂
  Dominna
 • Veronika Lukáčová
  Sú to dva týždne čo som začala užívať Symprove…niekoľko rokov som chodila po doktoroch s nevysvetliteľnými bolesťami brucha, ktorí aj po mnohých vyšetreniach na nič neprišli…tak som to vzala do vlastných rúk a začala som hľadať prostriedky ako si pomôcť. Prečítala som si niekoľko diskusií, mnoho článkov o živých baktériách až som sa dostala k týmto probiotikám. Tak som si začala hľadať ako vlastne Symprove funguje, čo zabezpečuje, ako dlho by mala liečba trvať a všetky potrebné veci a šla som do toho..zatiaľ to vyzerá nádejne, dúfam, že sa bolestí zbavím natrvalo…
  Veronika Lukáčová
 • Michaela Prostredná
  Bolesť a nervozita v žalúdku, ešte pred rokom boli pre mňa tieto pocity prirodzené. Za ten čas čo ma trápili som si na ne takpovediac zvykla. Avšak mnohokrát ma ich intenzita vedela ešte prekvapiť. Zlom prišiel, keď medzi vianočnými sviatkami prišla na mňa bolesť, ktorá nechcela ustúpiť a cítila som sa nevládne. Tento rok som to musela už riešiť, nechcela som ten stav ešte niekedy zažiť. Začala som chodiť od lekára, k lekárovi, podstúpila som hneď ultrazvuk a ešte ma čaká kolonoskopia, ktorej som sa chcela vyhnúť avšak vraj je veľmi potrebná pri určení diagnózy. Keď som takto chodila po lekároch, tak som popri tom aj sama pátrala, kde asi môže byť problém. Príznaky sedia na viaceré ochorenia. Zisťovala som si čo také pri týchto diagnózach môže pomôcť. Zistila som, že živé baktérie priaznivo pôsobia na žalúdok. Lenže toho bolo na trhu snáď miliarda, až mi mamka ukázala v nejakom časopise obrázok Symprove. Poznala som mnoho probiotík, ale o týchto som nevedela nič. Začala som hľadať ako pôsobia, čo obsahujú a zaujali ma. Povedala som si, že vyskúšam a uvidím ako sa budem cítiť. Či príde zlepšenie. Už druhý mesiac Symprove užívam a zatiaľ som nejaký záchvat bolesti nemala, čo vnímam ako úspech 🙂
  Michaela Prostredná
 • Ján Hromádka
  Mám diagnostikovanú ulceróznu kolitídu od roku 2012,v celku s dobrým stavom s pravidelnou konrolou lekára a užívanim salofalku. Avšak začiatkom r.2017 sa mi stav dosť zhoršil po piatych rokoch kľudu. Vyskúšal som symprove a musím potvrdiť že spolu s ostatnými liekmi mi pomohol. Nie je to lacná záležitosť,ale pomáha,určite je to aj individuálne. Vybral som dve kúry a cítil som pozitívny vplyv. Idem si objednať ďaľšie balenie teraz na zimné mesiace,lebo sa mi stav trochu pohoršil,tak to porovnám či to bude znovu fungovať a potom napíšem. Dúfam že áno,hádam to nebude návykové a pomôže nadpäť aj mutaflor ktorý užívam. Tak zatiaľ-ešte po čase napíšem,aby aj ostatní zvážili či to nevyskúšajú a niekedy to ostane ako posledná pomoc. Nikto mi nič nedá za túto recenziu-mám to odskúšané.
  Ján Hromádka
 • Zuzana
  Vďaka Symprove mi konečne normálne trávi,nenafukuje ma,nie som vyhádzaná po konzumácii niektorých potravín. Skúšam jesť také jedlá,po ktorých mi bývalo ťažko a zle a zatiaľ úspešne. Nič lepšie mi po rokoch trápenia so stravou zatiaľ nepomohlo. Vrelo odporúčam!
  Zuzana
 • Denisa
  Pred dvomi rokmi boli nášmu synovi v druhom mesiaci života nasadené antibiotiká. V piaty deň začal syn zvracať, dostal silné-kŕčovité bolesti bruška a začalo veľké trápenie. Od toho času sa u neho tieto prejavy opakovali vždy pri užívaní ATB a bolo jedno aký typ dostupných probiotík práve užíval. Zvracanie, bolesti, kŕče, plač a narušený spánkový režim pretrvával ešte dva týždne po dobratí ATB. Približne pred dovŕšením prvého roku nášho syna, sme našli na stole v nemocnici letáčik na probiotiká Symprove. Začali sme ich užívať a tieto problémy úplne zmizli!!! Počas brania ATB, respektíve už pred začatím užívania sme zdvojnásobili dávku (uvádzam osobné rozhodnutie, bez odporučenia kohokoľvek), takže napr. ako 7 kg dieťa dostal ráno nalačno 7 ml Symprove a večer pred spaním nalačno 7 ml tiež. Po doužívaní ATB sme prešli na 1x ráno nalačno 7 ml. Zrazu nastala neuveriteľná úľava nielen pre syna, ale aj celú rodinu. Syn má od druhého mesiaca života aj bližšie nešpecifikované tráviace ťažkosti (mimo období s ATB) a aj tu je zjavný pozitívny účinok probiotík Symprove. Takže, ďakujeme za ne 🙂 a vrele odporúčame každému hľadajúcemu rodičovi.
  Denisa
 • Tomáš
  4. rok diagnostikované IBD ochorenie – symprove mi pomáha naštartovať mikroflóru a vylepšuje trávenie – mám 2 ročnú pozitívnu skúsenosť s užívaním Symprove – najlepšie výsledky v užívaní v porovnaní s ostatnými dostupnými probiotikami – vďaka
  Tomáš
 • Anna
  Probiotika Symprove som zacala uzivat na doporucenie mojej lekarky. Mala som problem s travenim, nafukovanim, chvilami ma trapili hnacky, hned nato problem s vyprazdnovanim. Symprove som uzivala opakovane v trojmesacnej kure a vysledky su naozaj viditelne. Moje traviace problemy sa zmiernili natolko, ze mozem jest potraviny, ktore som predtym musela vynechat, bolesti zaludka a crevne problemy takmer uplne pominuli. Odporucam vyskusat kazdemu, kto sa trapi s podobnymi priznakmi.
  Anna
  Anna
*v pracovné dni a pre objednávky prijaté pred 14:00 hod.
¹Referencie reprezentujú individuálne skúsenosti konkrétnych osôb. Výsledky a účinky užívania Symprove môžu byť u iných užívateľov rôzne.