o-symprove-1

V čom je Symprove iné

Symprove sú jediné živé probiotiká na vodnej báze, v ktorých sú prospešné baktérie aktívnepripravené pôsobiť. Vďaka jedinečnému distribučnému systému (Unique delivery system, UDS™) nespúšťajú proces trávenia žalúdočnými kyselinami a vďaka tomu sa dostanú až do čriev, kde priaznivo pôsobia na mikrobióm.

Mesačný program Symprove obsahuje štyri 500-mililitrové fľaše, príbalový leták s užitočnými informáciami a inštrukciami k užívaniu, a dávkovací kelímok s objemom 70 mililitrov, čo je zároveň denná dávka živých probiotík.

Zloženie
  • Voda
  • Extrakt z naklíčeného jačmeňa (prefiltrovaný, bez lepku)
  • Živé a aktívne kultúry: l. rhamnosus, e. faecium, l. acidophilus, l. plantarum
  • Vitamín c
  • Regulátor kyslosti: citrát trisodný
  • Prírodné ochucovadlá (v prípade Mango a Marakuja, Jahoda a Malina príchute)
  • Sorban Draselný

Symprove pochádza z Veľkej Británie, kde sa vyrába na území bývalej farmy neďaleko Londýna. Vzniká ako extrakt z naklíčeného jačmeňa, ktorý je však viacnásobne prefiltrovaný, a podľa Codex normy (ktorá definuje hodnotu > 20 ppm) bezlepkový doplnok výživy.

Extrakt funguje ako vhodné prostredie pre existenciu živých a aktívnych bakteriálnych kultúr, ktoré v ňom prežijú a sú pripravené aktívne pôsobiť na ľudský organizmus.

Za Symprove nestoja iba prázdne reči, ale výsledky nezávislých štúdií realizovaných v University College London a King’s College London. Tieto štúdie preukázali, že živé a aktívne probiotiká Symprove sú účinnejšie, ako probiotiká sušené mrazom v tabletkovej či práškovej forme. Okrem toho preukázali priaznivý vplyv na rôzne tráviace ochorenia.

Symprove trávenie
O Symprove_timeline_1
90. roky minulého storočia
Bolo zrejmé, že je potrebné vyvinúť nový probiotický doplnok výživy, ktorý by bol schopný odolať rýchlo sa meniacim pH podmienkam v tráviacom trakte.
O Symprove_timeline_1
O Symprove_timeline_2
2002
Po spustení výskumného a vývojového programu na výrobu zloženia roztoku so živými a aktívnymi probiotikami, ktorý by mohli konzumovať ľudia, bola založená spoločnosť Symprove Ltd.
O Symprove_timeline_2
O Symprove_timeline_3
2004
Bola predaná prvá fľaša Symprove™.
O Symprove_timeline_3
O Symprove_timeline_4
2013
Minister zdravotníctva v UK, Jeremy Hunt, otvoril novú výrobnú fabriku. Išlo o podstatnú investíciu do fermentácie a výrobnej linky.
O Symprove_timeline_4
O Symprove_timeline_5
2014
Vedci z University College London publikovali výsledky výskumu z oblasti farmácie. Nezávislá štúdia od profesora Simona Gaisforda dokázala, že v ôsmich najpredávanejších produktoch obsahujúcich baktérie bolo Symprove™ jediným výrobkom, ktorý úspešne absolvoval všetky tri testy: Stanovil, že baktérie prišli do čreva v živom stave, prežili v prostredí žalúdočnej kyseliny a podarilo sa im pôsobiť v žiadaných oblastiach čreva.
O Symprove_timeline_5
Symprove
Dnes
Symprove Ltd rastie a jej spolupracovníkmi sú významní lekári, experti v tejto oblasti a lídri, ktorí spoločnosti poskytujú svoje bohaté skúsenosti a vedomosti. Naša spoločnosť sa aj naďalej opiera o výskum a neustále sa snaží dokázať účinnosť nášho výrobku pri rôznych diagnózach.
Symprove

Jediné živé probiotiká

Symprove ikony
symprove produkt

Udržujte zdravú rovnováhu baktérií v črevách už dnes!

Vďaka jedinečnej technológii a dlhoročnému zdokonaľovaniu sú probiotiká SymproveTM jediné skutočne živé probiotiká, ktoré sa vďaka vodnej báze dostavia do čriev, kde priaznivo pôsobia na trávenie, imunitu a celkové zdravie organizmu. Na rozdiel od tabletkových probiotík sa nezdržiavajú v žalúdku, kde ich agresívne žalúdočné kyseliny rozložia a oslabia, ale prejdú tráviacim systémom priamo tam, kde sú potrebné.
logo