Romana D.

Dobrý deň, radi by sme sa s vami podelili o našu skúsenosť. Starší synček mal zdravotné problémy probiotiká sme užívali rôzne, však odozva tam nebola. Až kým som sa rozhodla osloviť vás, všetko ste mi vysvetlili a my sme na skúšku objednali mesačnú kúru neochutenú. S malou dušičkou som dúfala, že bude chlapcom chutiť. Chlapci každé ráno stoja v pozore pri chladničke a čakajú kým si spolu štrngneme. Symprove im naozaj chutí. A o benefitoch ani nevravím. Už po 2 týždňoch u staršieho chlapčeka zlepšenie. Už nemáva bolesti bruška ani nafúknuté a dokonca kožné veci sa nam tiež zlepšili. Menší synček, ktorý má rok mal zase zápchy a od vtedy ako ho užíva tak už nemá žiadne problémy. Veľmi sa tešíme. A ob-jednávame ďalšiu kúru ďakujeme vám sme radi, že nám pomohli a že sú vhodné aj pre tých najdrahších❤. A menšia poznámka mesačne kura nám vydržala viac ako 2 mesiace pri takýchto malých detičkach. A cenovo nie sú vôbec drahšie pri porovnaní s detským probiotikami vychádzajú ešte výhodnejšie, keďže tak dlho vydržia. Ďakujeme a pozdravujeme.

Lucia O.

Dobry den. Píšem za môjho syna Dominika, narodil sa predčasne a z toho dôvodu bojujeme od narodenia s diagnozou DMO- detska mozgova obrna a je na invalidnom vozíčku. Za tie roky sme toho veľa prežili, zlého, ťažkého, ale aj veľa šťastia a radosti. S trávením však nikdy nemal problém. Až minulý rok na jar začal mať bolesti brucha, strašne často ho preháňalo a veľmi schudol. Samozrejme riešili sme to na gastre, kde mu bola robena kolonoskopia, vysledky vyterov boli v poriadku, napriek tomu vsak nase problemy neustavali. Az vysledky z krvi preukazali intoleranciu na kravsku bielkovinu- kazein. Casom som vsak systemom pokus omyl zistila, ze mu robia zle aj korenene a slane jedla. Bola som zufala, pretoze aj ked sme sa vsetkemu vyhybali, Dominik stale chudol az na 45 kg. Viete si predstavit zufalstvo matky, ktora tak strasne chce pomoct svojmu jedinemu dietatu a nevie ako. Az raz vecer som na internete objavila probiotika Symprove a rozhodla som sa, ze objednam 3-mesacnu kuru. Prve vysledky som videla asi tak o 2-3 tyzdne. Brucho ho sice este bolievalo, ale nebolo to tak caste a ustali aj hnacky. O 2 mesiace zacal pomaly priberat a ja som mala nesmiernu radost. Pri kontrole na gastre som probiotika Symprove chvalila aj panovi doktorovi, ktory mi slubil, ze ich bude ponukat svojim pacientom. Od vtedy uz Dominik berie druhu 3-mesacnu kuru a ja viem, ze v kombinacii so stravou su Vase probiotika ta najlepsia volba pre neho.

Patrícia K.

Symprove som začala registrovať na instagrame no neprikladala som tomu veľkú váhu no čím viac sa mi zhoršovali tráviace ťažkosti, tým viac som si tieto probiotika začala všímať a uvažovať o nich. Keďže som v poslednom čase užívala veľa antibiotík mala som úplne rozhádzané črevá a minimálnu imunitu. Nakoniec som sa rozhodla, že vyskúšam Symprove a s odstupom času môžem povedať, že tieto probiotika mi veľmi pomohli a každé ráno sa teším keď si ich znova dám a hlavne čím dlhšie ich užívam tým sa cítim lepšie. Skúšala som veľa probiotik z lekárne no tie sa so Symprove nemôžu porovnávať. Viem, že v dnešnej dobe človek už ťažko verí produktom keď dnes už propaguje každý všetko no tento produkt nemôže podľa mňa sklamať. Už len to, že niekto ručí za to, že ak nebude človek spokojný mu vrátia peniaze hovorí za všetko Za mňa najlepšia voľba.

Martin S.

Všetko začalo zhruba 7 rokov dozadu zápalom hrubého čreva a žalúdka, neskôr to išlo už len z kopca a jedna diagnóza striedala druhú. Skúšal som asi všetko od rôznych diét a probiotických prípravkov, no problémy neustupovali. Po vzhliadnutí príspevku Symprove na IG som bol spočiatku skeptický, no povedal som si, že už nemám čo stratiť. Zhruba po mesiaci užívania, som si začal uvedomovať že moje dlhoročné bolesti brucha ustupujú a cítim sa lepšie. Momentálne som na konci trojmesačnej kúry a už teraz viem, že v tom budem pokračovať celý život. Správna životospráva + Symprove je cesta za lepším zdravím.

Lukáš G.

Vďaka Symprove sa cítim opäť viac vo svojej koži. Pociťujem oveľa viac energie a už viac nemám problémy s trávením a ťažkým žalúdkom po každom jedle. Navyše moja imunita je citeľne posilnená, takže vďaka Symprove sa už môžem bezstarostne pripravovať na letnú sezónu. Ďakujem Symprove.

Júlia Hronská

Dobrý deň rada by som pridala pozitívnu recenziu , ale žiaľ za 3 mesiace užívania mi problemy s grganím a plynatosťou nevyriešili. Pri tolko iba pozitívnych referenciách a tej cene som očakávala viac. Možno že som nedockavá , alebo výnimka. Ale budem pokračovať s užívaním ďalej do využitía celej dávky .

Andrea T.

Dobrý deň, aj ja by som chcela prispieť recenziou, Symprove kupujem pre moju dcéru, ktorá má Crohnovu chorobu, po nasadení biologickej liečby mala veľké problémy so zápchami, skúšali sme viac druhov probiotík, ale len Symprove naozaj fungujú, už po mesiaci zlepšenie, po troch mesiacoch,frekvencie vyprázdňovania upravené, objednala som znova trojmesačnú kúru a ďakujem.

Zuzana O.

Dobrý den prajem. Začnem asi takto: Prečo som Vás neobjavila skôr? Moja problematická pleť, ktorú riešim už veľmi dlho, samozrejme že kvalitná kozmetika mi to trocha stiahla, ale ako som začala užívať vaše probiotiká, moja pleť žiari a to doslova Ďalej, už nejaký rok sa venujem profesionálnejšie cviceniu a môj problém bolo nonstop nafúknuté brucho, či ráno, alebo večer. Keďže mám aj nejaké intolerancie, s nafukovanim a trávením som mala veľké problémy. Odkedy užívam Symprove, nafúknuté brucho je preč, vrátila sa mi chuť do jedla a konečne má moja cesta v cvičení zmysel Konečne si nemusím odopierať všetko to jedlo, ktoré som kvôli nafukovaniu nejedla. Je to síce len 2.týždeň, ale tie zmeny sú neskutočne! Naozaj ďakujem, že som Vás objavila a teším sa, čo mi prinesiete ďalej. Veľa úspechov a spokojných zákazníkov prajem.

Mariana K.

Dlhé roky som mala bolesti čriev, nemohla som jesť múčne ani mliečne výrobky ani jedlá. Mnoho krát som ani nevedela z čoho mám bolesti. Často som brala antibiotiká na zápal močových ciest. Kupovala som si probiotiká, rôzne druhy, rôzne výživové doplnky, nič nepomáhalo. Na vyšetrení na gastre nezistili žiadnu intoleranciu. 5 týždňov užívam symprove a môj zdravotný stav sa zlepšil, preto som si objednala ďalšiu dávku. Ďakujem celému kolektívu, ste super!

Kristína P.

Symprove užívame s dcérkou zhruba mesiac, ona mala problémy so zapekanim a ako má každé ráno symprove sa tento problém postupne napráva. ☺️ Ja mám Crohnovu chorobu, momentálne som tehotná a počas tehu ma hrozne nadúvalo, no po 4 dňoch užívania symprove naduté brucho zmizlo ☺️

Mariana R.

Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať a povedať že Symprove probiotika sú úžasné Beriem ich už 9. mesiac a zmeny pociťujem veľmi veľké. Mala som problém s batériou Ecoli ktorá už bola rezistentná voči antibiotikám a tie mi poškodili črevnú mikroflóru .Zmenilo a napravilo sa mi toho viac Imunita, spánok, už nepoznám čo je to nafúknuté bruško po jedle ,menštruacia načas☝ viac vládzem (nikdy neodporúčam to čo nevyskúšam sama na sebe)Ešte raz Vám ďakujem a probiotika budem užívať naďalej❤️ Kľudne podám informácie aj do správy kto chce poradiť a nevie sa rozhodnúť ako ja. A teraz vobec neľutujem Zdravie máme len jedno preto oplatí sa investovať Preto začal užívať aj manžel❤️

Bianka L.

Milý Symprove! Ďakujem, že som mala možnosť spoznať ťa Po mojom druhom relapse ulceróznej kolitídy som dlho rozmýšľala a hľadala probiotiká vhodné pre mňa. Až som natrafila na Symprove. Recenzie boli skvelé, no cena vyššia ako pri bežne dostupných probiotikách v lekárni. Bála som sa však návratu relapsu, a tak som to skúsila a som vďačná. Kortikoidy urobili svoje a potlačili zápal, ale trávenie bolo stále rozhádzané. Symprove mi pomohol plynule ukončiť liečbu kortikoidmi a postupne mi dal do poriadku aj trávenie, a teda moje brucho konečne nevydáva počutelné zvuky Veľmi som si obľúbila ovocnú príchuť a neviem sa dočkať rána, kedy si dám moju “šálku kávy”. Môj lekár taktiež pochválil moje rozhodnutie Symprove vyskúšať. 3-mesačná kúra je pomaly za mnou a ja sa cítim, ako keby som žiaden relaps ani nemala. 🙂 Ďakujem! 🙂

Saška B.

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o moju skúsenosť s užívaním probiotík Symprove.Už 3 roky ma trápia tráviace ťažkosti v zmysle nafukovania a kŕčov brucha, ktoré ma trápia aj v noci. Zistené mám viaceré potravinové intolerancie, syndróm zvýšenej črevnej priepustnosti, IBS, histamínovú intoleranciu. Dodržiavanie diéty však neviedlo k výraznejšiemu efektu. Až keď som objavila probiotikum Symprove tak mi po 12 týždňovej kúre ťažkosti konečne ustúpili, čomu sa veľmi teším. Vďaka tomu si môžem konečne poriadne užívať vychádzky a šantenie s mojím psíkom. Na základe mojej skúsenosti by som Symprove doporučila užívať každému kto má tráviace problémy.

Milan N.

O symprove som sa dozvedel úplne náhodou na internete keď som hľadal niečo na posilnenie imunitného systému, za posledný rok som totiž býval často chorý. Snažil som sa to rozhýbať aktívnym cvičením ale mojej imunite sa akosi nechcelo a veľmi ťažko som sa dostával z každého nachladnutia a chrípky. Keď som začal užívať symprove zlepšenie fyzickej kondície a imunitného systému nenechalo na seba dlho čakať. Teraz sa z úsmevom teším z každého dňa bez chrípky a nachladnutia aj vďaka symprove.

Katarína P.

Pre mna najlepsie probiotika, co sa doteraz dostali ku mne a vyriesili problemy, s ktorymi som sa velmi trapila v pravidelnych intervaloch. Po 3 mesacnej davke konecne bez akychkolvek bolesti, bez teploty, bez krcov a neprijemnych pocitov, ktore ma vedeli odstavit od vsetkeho niekedy aj na tyzden a dokonca ma odstavili zdravotne problemy aj od spanku, stravy a normalneho fungovania, co bolo velmi vycerpavajuce a zaroven unavujuce Takze som VDACNA za SYMPROVE, na ktore som natrafila pri “guuugleniii” a zufalom hladani, co by mi mohlo pomoct a pomohlo co i len troska … ale nastala obrovska zmena a zaroven aj pomoc pre celu rovnovahu mojich criev a travenia a lusknutim prsta sa vsetko “opravilo” a citim sa skvele a fantasticky. Takze mam pocit, ze nie ja som si nasla tieto probiotika, ale oni si nasli mna a urobili poriadok presne tam a aj v tom, co som potrebovala. Hlavne mi dali po dlhodom trapeni sa konecne plnohodnotne fungovanie a zaroven aj zivot bez bolesti. Takze za mna obrovske DAKUJEM

Anna Š.

Som vďačna za dobrú radu od mojej priateľky, ktorej som sa posťažovala na veľké bolesti brucha. Ona mi doporučila Symprove. od malička som trpela bolesťami brucha, či už som zjedla nejakú mliečnu polievku, chlieb, ovocie alebo smotanový zákusok. Neskôr po päťdesiatke mi bola zistená intolerancia na laktózu a HIT. Keď som si prečítala recenzie od užívateľov Symprove, ihneď som si ho objednala. Približne po štyroch dňoch od začatia užívania, bolesti brucha prestali. Po dvoch mesiacoch od užívania som zistila, že môžem zjesť aj potraviny, ktoré som vyradila z jedálneho lístka kvôli HIT, dokonca som už nemala žiadne príznaky HIT a dnes už môžem jesť bez obmedzenia aj mliečne polievky a prívarky. Každému, kto má obdobné ťažkosti s trávením ako som mala ja, odporúčam Symprove. Som rada, že som poslúchla dobrú radu od mojej priateľky a objednala som si Symprove. Uvedomujem si, že základ imunity je v črevách, preto sa budem k Symprove opätovne vracať. Vrelo odporúčam všetkým.

Slávka J.

Dobrý deň, aj ja chcem prispieť svojou skúsenosťou s produktom Symprove. Dlho som hľadala riešenie môjho problému s histaminovou intoleranciou, PMS a hemoroidmi. Mám sedavú robotu a pri mojom probléme čím ďalej tým viac sa to zhoršovalo hlavne v spojení s PMS. Všetko v organizme zo všetkým súvisí a preto mi ani po psychickej stránke nerobilo dobre. Nevedela som ako z konopy, kým som nevyskúšala Symprove. Teraz pokračujem s druhej dávke v 12-týždňovom programe a cítim sa omnoho lepšie, môžem sa tešiť zo života. Dúfam, že tak ako ja som našla pomoc v Symprove prajem aj ostatným, aby zažili potrebnú úľavu, ktorú ponúka produkt Symprove.

Tamara R.

Skoro 2 roky som mala problémy s ekzémami a opuchmi, ktoré sa objavili z ničoho nič. Skúsila som rôzne diéty, alternatívnu medicínu, no nič nezabralo na dlhšiu dobu. Po dlhom pátraní som zistila, že toto celé môže súvisieť s črevnou mikroflórou, ktorú som si zničila užívaním esenciálnych olejov. Vyskúšala som 12 týždňovú kúru Symprove a už po prvých týždňoch sa mi stav zlepšil, dokonca až tak, že môžem znovu jesť jedlá, ktorým som sa musela vyhýbať. Okrem bežných vecí v živote som musela obmedziť aj moju vášeň – freediving. Tento šport si vyžaduje veľa času stráveného vo vode a s ekzémami to nebolo vôbec jednoduché. Takže ďakujem Symprove, že opäť môžem bezstarostne potápať a užívať si život plnými dúškami

Rasťa K.

Symprove mi veľmi pomohlo v boji s crohnovou chorobou., ktorá mi hlavne po tehotenstve dala zabrať. A keďže kojím tak sa to dostáva aj maličkej cez mliečko a musím povedať, že nikdy sme nemali problémy s bolením bruška. Takže Symprove odporúčam všetkými 10 timi

Martina

Dobrý deň, vďaka produktu Symprove sa mi už po troch týždňoch podstatne zmenil zdravotný stav k lepšiemu. Od detstva som trpela žalúdočnými a kožnými potiažami. Absolvovala som rôzne gastrologické a kožné vyšetrenia, kde mi na nič významné neprišli, až pred štyrmi rokmi mi diagnostikovali histamínovú intoleranciu. Podstúpila som rôzne odporúčané potravinové diéty, ktoré mi pomohli iba nachvíľu a ak som raz v stravovaní poľavila, ihneď sa mi zhoršil zdravotný stav. Od chvíle, kedy som začala užívať Symprove a to od prvého týždňa sa mi zmenil spánok k podstatne lepšiemu, keďže som sa budila prevažne na pálenie žalúdka a vlčí hlad prevažne v noci. Nielenže vstávanie v noci k bábätku, ale aj budenie sa na žalúdočne potiaže, nie je nič príjemné. Som nesmierne šťastná, že už tretí týždeň sa nebudím na nepríjemné bolesti žalúdka, stolica sa mi upravila a je pravidelná, pokožka je úplne čistá bez aknóznych prejavov, dokonca si môžem dopriať potraviny, ktoré som si vzhľadom na intoleranciu nemohla dopriať a teším sa, že aj keď kojím môžem užívať Symprove, čo je určite prospešné aj pre bábätko. Verím, že po dlhodobom užívaní Symprove sa navždy zbavím mojej histamínovej intolerancie. Z celého srdca ďakujem, že ste mi skvalitnili môj život.

Dominika P.

Na základe pozitívnych recenzií som dostala od priateľa produkt Symprove. Mám diagnostikovanú celiakiu a pridružené problémy s pokožkou – ekzém a opuchy. Ekzém som mala veľmi rozšírený a dlhodobo neustupoval aj napriek vonkajšej liečbe. Preto som hľadala možnosť ako zapracovať na zlepšení stavu zvnútra. Počas užívania trojmesačnej kúry Symprove sa moja pokožka výrazne zlepšila. Ekzém ustupuje z veľkej časti a som rozhodnutá pokračovať ďalej. Ďakujem❤

Monika T.

Dobry den, dcera začala mať žalúdpčné problémy, začala nám vracať čím ďalej tým viac diagnostikovali nám relux a intoleranciu laktézy…boli nám nasadené lieky ale pomohly len málo vracanie krče bolesti boli stále a už sme nevedeli čo robhiť a tak sme hľadali nejaké možnosti ako jej pomôcť…a nakoniec ocino natrafil na symprove…dlho sme to zvažovali a nakoniec sme sa odhodli a odvtedy zlepšenie o 100%…veľmi pekne ďakujeme naozaj nam symprove veľmi pomohlo.

Dagmar H.

Symprove mi veľmi pomohlo pri mojich gastro problémoch a s tým súvisiacich diagnózach. Po jeho užívaní tolerujem omnoho viac potravín a cítim sa oveľa lepšie. A komunikujú s vami veľmi ochotní a ústretoví ľudia ❤️

Lukáš E.

Urcite odporucam vsetkymi desiatimi aj ked cena je trochu vyssia ale zdravie mame len jedno Symprove uzivam uz 3. mesiac a som naozaj spokojny. Pri IBD sa mi zlepsilo travenie, co sa odrazilo aj na celkovej nalade, spanku, energii atd. Vsetko je v hlave, ale zacat so Symprove povazujem za zaklad Okrem toho ocenujem rychle dodanie a profi pristup. Dakujem