Prečo Symprove?

Štyri hlavné kmene

Symprove obsahuje 4 kmene baktérií: E. faecium, L. rhamnosus, L. plantarum a L. acidophilus.

Prečo sa oplatí starať sa o črevá?

Trávenie, imunita, pleť, spánok či nálada. Na tieto a mnohé ďalšie aspekty fungovania nášho organizmu majú črevá veľký vplyv. Keď svojmu tráviacemu systému venujete dostatok pozornosti a starostlivosti, vráti vám to.
Mikrobióm je odborné súhrnné označenie pre zloženie baktérií v našich črevách, ktoré v tele nastoľujú harmóniu, rovnováhu a starajú sa o fungovanie celého tela. Hoci vedci iba v uplynulých rokoch začali chápať jeho skutočný význam, už dnes je jasné, že mikrobióm má vplyv na:
  • Rozloženie komplexných sacharidov
  • Produkciu vitamínov, minerálov a mastných kyselín
  • Silu a odolnosť imunitného systému
  • Zdravie a čistotu pleti
  • Pomáha pečeni zbavovať naše telo nečistôt
  • Tvorbu hormónov vplývajúcich na náladu či kvalitu spánku
Symprove, probiotiká

Prečo sa spoľahnúť na Symprove?

Jedinečná receptúra Symprove založená na vodnej báze obsahuje miliardy živých a aktívnych baktérií. Vďaka tekutému základu sú baktérie skutočne živé a na ceste do čriev nespúšťajú tráviaci systém. Práve preto prejdú cez žalúdok „nepovšimnuté“ agresívnymi žalúdočnými kyselinami a do čriev sa dostavia v plnej sile.

Tráviaci trakt je agresívne prostredie, ktoré zaisťuje, že prospešné látky a živiny sa oddelia od tých, ktoré vaše telo nepotrebuje a vylúči. Je ťažké dosiahnuť, aby sa prospešné baktérie dostali tam, kde sú potrebné – teda do čriev, a priaznivo pôsobili na mikrobióm.

Tabletkové či kapsulové probiotiká sú v tzv. lyofilizovanom – teda hlbokozmrazenom, tuhom stave. Tabletky či kapsuly neprejdú cez žalúdok plynulo ako tekutina, ale ich časť sa stane obeťou rozkladu žalúdočnými kyselinami, takže do čriev dorazia „oslabené“.

Aby tu konečne pôsobili, musia sa zo stavu hlbokého zmrazenia najprv prebrať, čo sa zvykne podariť iba niekoľkým desiatkam percent celkového počtu baktérií v tabletke, ktoré v nej ostali po prechode žalúdkom.

Baktérie v Symprove ani jeden z týchto problémov nemajú. Vďaka vodnému základu sú živé od výroby až po konzumáciu, a v žalúdku sa zbytočne nezdržiavajú, ale dostavia sa priamo do čriev, kde priaznivo pôsobia na váš mikrobióm.
Symprove, probiotiká
Symprove, probiotiká

Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov

Odborníci v anglickom Farnhame už od roku 2002 zveľaďujú a zlepšujú receptúru Symprove tak, aby jeho užívatelia pocítili tie najlepšie možné účinky užívania kvalitných živých probiotík. Za dve desiatky rokov má Symprove tisíce spokojných zákazníkov, ktorí o ňom hovoria toto:

Viac než 6000 recenzií

MUDr. Boris Bajer, PhD. - lekár, výživový poradca copy

MUDr. Boris Bajer, PhD.

lekár, výživový poradca

logo