• *Vyberte príchuť (Zobraziť popis a zloženie)

    *Program

    Reset options

Prečo Symprove?

Štyri hlavné kmene

Symprove obsahuje 4 kmene baktérií: E. faecium, L. rhamnosus, L. plantarum a L. acidophilus.

Prečo sa oplatí starať sa o črevá?

Trávenie, imunita, pleť, spánok či nálada. Na tieto a mnohé ďalšie aspekty fungovania nášho organizmu majú črevá veľký vplyv. Keď svojmu tráviacemu systému venujete dostatok pozornosti a starostlivosti, vráti vám to.
Mikrobióm je odborné súhrnné označenie pre zloženie baktérií v našich črevách, ktoré v tele nastoľujú harmóniu, rovnováhu a starajú sa o fungovanie celého tela. Hoci vedci iba v uplynulých rokoch začali chápať jeho skutočný význam, už dnes je jasné, že mikrobióm má vplyv na:
  • Rozloženie komplexných sacharidov
  • Produkciu vitamínov, minerálov a mastných kyselín
  • Silu a odolnosť imunitného systému
  • Zdravie a čistotu pleti
  • Pomáha pečeni zbavovať naše telo nečistôt
  • Tvorbu hormónov vplývajúcich na náladu či kvalitu spánku
Symprove, probiotiká

Prečo sa spoľahnúť na Symprove?

Jedinečná receptúra Symprove založená na vodnej báze obsahuje miliardy živých a aktívnych baktérií. Vďaka tekutému základu sú baktérie skutočne živé a na ceste do čriev nespúšťajú tráviaci systém. Práve preto prejdú cez žalúdok „nepovšimnuté“ agresívnymi žalúdočnými kyselinami a do čriev sa dostavia v plnej sile.

Tráviaci trakt je agresívne prostredie, ktoré zaisťuje, že prospešné látky a živiny sa oddelia od tých, ktoré vaše telo nepotrebuje a vylúči. Je ťažké dosiahnuť, aby sa prospešné baktérie dostali tam, kde sú potrebné – teda do čriev, a priaznivo pôsobili na mikrobióm.

Tabletkové či kapsulové probiotiká sú v tzv. lyofilizovanom – teda hlbokozmrazenom, tuhom stave. Tabletky či kapsuly neprejdú cez žalúdok plynulo ako tekutina, ale ich časť sa stane obeťou rozkladu žalúdočnými kyselinami, takže do čriev dorazia „oslabené“.

Aby tu konečne pôsobili, musia sa zo stavu hlbokého zmrazenia najprv prebrať, čo sa zvykne podariť iba niekoľkým desiatkam percent celkového počtu baktérií v tabletke, ktoré v nej ostali po prechode žalúdkom.

Baktérie v Symprove ani jeden z týchto problémov nemajú. Vďaka vodnému základu sú živé od výroby až po konzumáciu, a v žalúdku sa zbytočne nezdržiavajú, ale dostavia sa priamo do čriev, kde priaznivo pôsobia na váš mikrobióm.
Symprove, probiotiká
Symprove, probiotiká

Pridajte sa k tisíckam spokojných zákazníkov

Odborníci v anglickom Farnhame už od roku 2002 zveľaďujú a zlepšujú receptúru Symprove tak, aby jeho užívatelia pocítili tie najlepšie možné účinky užívania kvalitných živých probiotík. Za dve desiatky rokov má Symprove tisíce spokojných zákazníkov, ktorí o ňom hovoria toto:

Viac než 6000 recenzií

MUDr. Boris Bajer, PhD. - lekár, výživový poradca copy

MUDr. Boris Bajer, PhD.

lekár, výživový poradca

Original

Pôvodná, ničím neprekrytá príchuť pre tých, ktorí nemusia sladké. Symprove Original má jemne kyslú príchuť. Zloženie: Voda, extrakt z naklíčeného jačmeňa, živé aktivované kultúry: rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyslosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervačná látka: sorban draselný.

Mango & Passionfruit

Je dosladená prírodnými sladidlami, evokuje tóny manga a marakuje, cítiť však aj jemnú kyselkavosť. Zloženie: Voda, extrakt z naklíčeného jačmeňa, živé aktivované kultúry: L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyslosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervačná látka: sorban draselný; prírodné arómy.

Jahoda a malina

Je najsladšia z trojice príchutí s príjemne jemnou chuťou tohto ovocia. Najlepší výber pre deti. Zloženie: Voda, extrakt z naklíčeného jačmeňa, živé aktivované kultúry: L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyslosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervačná látka: sorban draselný; prírodné arómy; farbivo: šťava z čiernej mrkvy.

Nutričné hodnoty v 70 ml
Energia: 10 kcal / 45 kj
Bielkoviny: menej ako 0.5g
Cukry: 2.5g
Tuky: menej ako 0.5g
Vitamín C: 185mg

Účinné látky:
živé aktivované kultúry L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175

Obsah balenia:
7x70ML – On The Go
4x500ML – 4 týždenný program
12x500ML – 12 týždenný program

Veľkosť dávky: 70 ml denne

logo